Ahirete Îman kitabımızı buradan indirebilirsiniz.

Kitabımız basıma hazırdır ve yakında çıkacaktır. Kitabımızı ücretsiz olarak buradan indirebilirsiniz.

“Güneş katlanıp dürüldüğünde, yıldızlar kararıp döküldüğünde, dağlar yürütüldüğünde, kıyılmaz mallar bırakıldığında, vahşi hayvanlar bir araya toplandığında, denizler kaynatıldığında, ruhlar bedenlerle birleştirildiğinde, diri diri toprağa gömülen kızlara: ‘Hangi günahtan dolayı öldürüldünüz?’ denildiğinde, amel defterleri açıldığında, gök sıyrılıp açıldığında, cehennem kızıştırıldığında ve cennet yaklaştırıldığında herkes (hayır ve şerden) ne getirmiş olduğunu anlar.” (Tekvir, 81/1-14)

Kur’an’ın bu ve benzeri ayetlerinin sarahatiyle, bir gün gelecek ve bu âlemin kıyameti koparak başka bir âlemin kapısı açılacaktır. Bu, gözümüz önündeki şu âlemin vücudu kadar katidir. “Ahirete İman” isimli bu eserimizde iman hakikatlerinden biri olan haşir, yani öldükten sonra dirilme ve mahşere çıkma, iki kere iki dört eder katiyetinde ispat edilmektedir. Bu eserde anlatılan hakikatler o kadar kuvvetlidir ki en inatçı kâfiri dahi ilzam eder ve susturur.

Bu kitap ile ahiretin sokaklarında gezmek istermisiniz? Kitabımızı Pdf ve Swf formatında bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

 


Yorumlar

çocuklar için çok güzel bir

çocuklar için çok güzel bir çalışma olmuş. A.R.O. Filipinlerde de benzer bir çalışma vardı. inşallah diğer dillere de bu çalışma tercüme edilir.

(X)
Kapat
-->