1 Dakika

Neşe içinde arkadaşlarıyla sohbet ediyor, etrafına gülücükler saçıyordu. Birden bire ne olduysa panikledi, sağa sola bakındı, üzerine bakınıp aranmaya başladı. Gözü fır dönüyor, ordan oraya koşturuyordu. Kendini bir anda yerde buldu ve çırpınmaya başladı.

Çırpınırken hala elleriyle bir şeyler arar gibi hareketler yapıyordu.  Etrafında herkes koşturuyor, yardımcı olmaya çalışıyordu. Ne yaparlarsa yapsınlar onun bu panik halini ve çırpınmalarını durduramıyorlardı. 

O sırada ordan bir el uzanıp ona bir şey uzattı. Onu eline alır almaz bir oh çekerek hemen ayağa kalktı. Herkes şaşkınlıkla olanları izliyordu.

Onu ayağa kaldırmak için herşeyi yapmalarına rağmen bir türlü ayağa kalkmamış, yerde çırpınmaya devam etmişti. Onu ayağa kaldıran şeyin ne olduğunu herkes çok merak ediyordu.

Kalktı ve şöyle dedi. “Oh be telefonumu buldum.” surprise

Bu hikaye sana çok mu saçma geldi? Ya da çok mu abartılı buldun?

O halde telefonuna 1 gün boyunca dokunma! Gelen aramaları cevaplamak serbest, sen de arama yapabilirsin; o da serbest. Bunun dışında 1 gün boyunca telefona dokunmak yok.

1 gün çok mu geldi? Tamam hadi yarım gün olsun. O da mı çok? 3 saat olsun. 3 saat de mi çok diyorsun. E tamam hadi 1 saat olsun. Ohoo tamam hadi sen 10 dakika dokunma. Tamam tamam 1 dakikada anlaşalım. 

Yorumlar

(X)
Kapat
-->