Forum Konularım


 • 31 MAYISA CEVSEN HATMI

  Selamün Aleyküm

  Degerli arkadaslarim ve ablalarim birlikte okuyup sevabina ortak oldugumuz cevsen hatmimize bu üc aylardada okuyalim insaallah.Cenab-i Hak ömrümüzün sonuna kadar bizi duadan niyazdan ayirmasin, bu okunanlarin hürmetine bize dünya ve ahiret mutlulugu nasip etsin amin amin amin.

  Bu hatmi bitirelim insaallah mirac kandiline bir cevsen hatmi daha yapariz.

 • Mirac Kandiline(5 Hazirana hatim)

  S a.


 • 20 Nisan´a Hatim

  Selamun Aleyküm,

 • CEVSEN HATMi 15 KASIM

  Selamün Aleyküm

  Degerli arkadaslarim ve ablalarim birlikte okuyup sevabina ortak oldugumuz cevsen hatmine devam edelim insaallah.Cenab-i Hak ömrümüzün sonuna kadar bizi duadan niyazdan ayirmasin, bu okunanlarin hürmetine bize dünya ve ahiret mutlulugu nasip etsin amin amin amin.

  istediginiz bölümü alabilirsiniz, bitis tarihi 15 ASIM

 • AYLIK HATIM-4 ARALIGA KADAR

  Selamun Aleyküm,


  Degerli ablalarim ve kardesler toplu Kuran-i kerim hatimlerimize devam ediyoruz insaallah.istediginiz cüzü alabilirsiniz;Nur ve nurani seylerde bölünme yoktur insaallah 1 cüz okuyarak bütün hatimin sevabina nail olacaz.30. cüzü alan kardes hemen arkasindaki hatim duasinida okuyacak insallah ve son olarak okudugumuz yerlerde gecen Tilavet secdelerini yapmayi unutmayalim.

 • Ölülerden özür dilemek

  Ölülerden özür dilemek

  Kara kara düşünüyordu aylardır. Çaresizliğin içinde sıkış tıkış. "Nasıl söyledim ona o acı sözleri?" pişmanlığı ruhuna zehirli ok gibi saplanıyor, zehir ruhunun her zerresine nüfuz ederek felç ediyordu hislerini.

   

 • ALLAHIM SEN BIZI KORU !

  Nasihat

 • Uzayda yasayan kim var?

  Slm a.arkadaslar sizler memleketinizo bize tanitmadiniz, cekinmeyin uzayda dahi yasiyor olsaniz gezegeninizin ismini bizimle paylasa bilirsiniz :) bugunlerde espiri yapasim tutmus idare edin arkadaslar,ama katilimlarinizida bekliyoruz... Vesselam

 • ADAPTE OLAMIYORUM....

  S.A ARKADAŞLAR

  BEN 1 YILLIK EVLİYİM.SABAH 8 AKŞAM 7 ÇALIŞIYORUM.HAFTADA BİR GÜN İZNİM VAR.ÇALIŞTIĞIM YERDE DEDİKODUDAN KURTULAMIYORUM VE İSTER İSTEMEZ ORTAK OLUYORUM.BU DURUMDAN DA ÇOK RAHATSIZIM.

  NE KİTAP OKUMA ,NE EVRAD NEDE KUR'AN I KERİM

  BUNLARIN HİÇ BİRİNİ OKUMA KONUSUNDA BİR İSTEK OLMUYOR BENDE.ASLINDA VİCDANEN ÇOK RHATSIZLIK DUYUYORUM.PLANLAR YAPIYORUM AMA UYGULAMAYA GELİNCE YİNE TIK YOK.

  TAVSİYELERİNİZE İHTİYACIM VAR..

  HEPİNİZİ ALLAH A EMANET EDİYORUM.

 • TüM ÜYELERiN DiKKATiNE

  selamun aleyküm

  Sitemizin degerli üyeleri, istek üzerine sitemizin forum kisminda memleketim ve dertleselim adli forumlar acildi, isteyen üyelerimiz memleketlerini bize tanitabilirler, derdi, sikintisi olan kardesler yardim, manevi destek ve tavsiye almak üzere sikintilarini bizimle paylasabilirler insaallah.

 • Bütün hastalar için Tahmidiye duası okuyalım mı?

  SA kardeşler,

  Ankara'da çok mahviyetli, samimi, şefkatli, ehli hizmet bir ablamız var. Akdeniz ateşi hastalığı böbreğine vurmuş, ciddi kanama ve kansızlık gibi rahatsızlıklar yaşıyormuş. Yine beyninde tümör olan ehli hizmet bir ablamız var. Çölyak hastası, kansız, çok çok fedakar, hakikatperest başka bir ablamız daha var.

 • Bir Gün Peygamber Efendimiz Evimize Ziyarete Gelse !

 • SITEDEKI DOSTLARIMA GUZEL BIR DUA


  Gözümüzden gözyaşını,
  Gönlümüzden selamı,

  Dilimizden,
  birbirimize ettiğimiz duayı, alma.

  Bizi birbirimizle imtihan etme. ...
  Aramızdaki uhuvveti ve muhabbeti artır.

  Kalbimizi su'i zandan,
  Ağzımızı gıybetten,
  Nazarımızı tenkitten arındır.

  Bizi sahabe kardeşliği gibi bir kardeşlikle şereflendir.
  Bizleri Sana hizmet dairesinde daim ve kaim eyle... AMİN

   

 • MiRAC KANDiLiNiZ MÜBAREK OLSUN...

 • Kuran Hatmi Temmuzun Sonuna Kadar!

  Selamün aleyküm değerli kardeşlerim!

  Bugünden başlayıp, Temmuz ayının sonuna kadar Kuran-ı Kerimi hatmetmek için birlik olur muyuz?

  Niyetimiz: Başta, Peygamber Efendimiz sallallahu aleyhi ve sellemin mübarek ruhuna armağan olsun. Ve ehli beytine, ashabına. Bitiş duamızda zaten diğer yakınlarımızada armağan edebiliyoruz inşaAllah.

  Şunu belirtmek istiyorum ki, ben çok yavaş bir okuyucuyum ve bu yüzden bana destek vermenizi istiyorum. Sitede hatim dağıtma işinde bilgili şahıslarında desteklerini bekliyorum.

 • Yasin Okuyabilir miyiz ?

  Değerli arkadaşlar , bir niyetim için 41 yasin okutmak istiyorum.Katılımlarınızı bekiyorum.Bu benim için çok önemli.Katkılarınız bekliyorum.Cuma gününe kadar bitirilir inşallah.

  Cümlenizden Allah razı olsun

 • cevsen-mirac kandiline kadar

  Selamün Aleyküm

  Degerli arkadaslarim ve ablalarim birlikte okuyup sevabina ortak oldugumuz cevsen hatmine devam edelim insaallah.Cenab-i Hak ömrümüzün sonuna kadar bizi duadan niyazdan ayirmasin, bu okunanlarin hürmetine bize dünya ve ahiret mutlulugu nasip etsin amin amin amin.

 • BIR DONUSUM HIKAYESI

  Bir Dönüşüm Hikayesi (ibretle okunacak bir öykü)

  Selamun Aleyküm Hocam,

 • Haziran ayı sonuna kadar hatim yapabilirmiyiz?

  sevgili kardeşlerim,

  Haziran ayı için de bir hatim başlatabilirmiyiz acaba. 1.  2.  29.  ve 30. cüzü ben okuyayım inşallah.

(X)
Kapat
-->