Forum Konularım


 • beni yakını olarak gören bir tanıdığımın (12-13 yaşlarında) bana yolladığı mektuba nasıl cevap vereyim

  3-4 aya kadar evsiz tanıdıklarım var. her neyse gıcığıma giden şey durumları ile alay edilmesi. onlarla az bir şey samiyiyim. akrabalarım ne diye onlarla konuşuyorsun (tam türkçe bilmiyorlar geçinip gidiyoz işte:)) niye onlara gidiyosun sana zarar verirler (evimizin yanındaki evin doğu cepesindeki binada yaşıyorlar) diyorlar. diğer insanlar ya onlarla ilgileniyorum diye benimle dalga geçiyor.

 • çocuk yetiştirirken yaptığımız şeyler ile ilgili görüşleriniz

  Evet aslında hepimizin yanlışları vardır insaniz sonuçta! Fakat yanlışlarımızı bilmek ve belkide düzeltmek gerekir. Ben bu yazıda çocuk yetiştirirken yaptıtığımız sergilediğimiz tavırlarların doğruluğu ve yanlışlığını tartışalım istiyorum? size birkaç soru soruyorum cevaplarını daha sonra paylaşacağım(yorum yapmayı unutmayın)

 • şiddette eğilimli çocuklar ve cinsiyet ayrımı
  Ülkemizde oluşan bazı acımasız cinayetler herkesin dikkatini anne babalar acaba yanlış çocuklar mı yetiştiriyorlar soruna çevirdi.
 • Çocuk Mu Yetiştiriyoruz Yoksa Proje Mi? 1

  Anne ve Babaların Zihnindeki İdeal Çocuk

  Ergenlik Dönemi Sorun mu?

  Modern toplumlarda ergen gruplarının yükselişi bir sorun mu yoksa bir gereklilik mi?

 • Kızım tek yatmaktan korkuyor. Ne yapmalıyım
  Selamun aleykum arkadaslar Ikı cocuk annesıyım oglum on kızım yedı.bu sıtede yenıyım derdıme care ararken buraya yazmayı tercıh ettım.kızım tek korkuyor ne kendı yatagında yatıyor ben onu hergun hıkaye okuyarak uyuyo numarası yapıp yatırıyorum ustumden tutuyo bırakıp gıtmım dıye onu bırseylerden korktu oglum bısey bakıyodu ınternetden bı kotu kçkorkunc resım gordugunden berı ne yaptıysam fayda etmedı ınanın yoruluyoz varmı basından gecen arkadaslar her gece tek yattıgında yıldız kazanacn dedım dord yıldız sonunda odul var.aksam tek uyumadıgı halde sabah yıldız ıstıyor varmı onerecegınız alte
 • KIYAMET DESEM İMANA GELİRSİN .......

  ÖNCELİKLE BENİ BİLYİOSUNUZ BEN ZEHRANUR ALTIN ŞİMDİ Kİ KONUMUZ KIYAMET EVET KIYAMETİ ANLATSAM NAMAZ KILMAYAN BUNU OKUYUNCA KESİNLİKLE KILAR YÜZDE YÜZ EMİNİM......

  K I Y A M E T G Ü N Ü

  *İSRAFİL SURAYI ÜFLEYİNCE HERKES ÖLECEK

  *GERİ DİRELEÇEĞİZ VE TEK KENDİMİZİ DÜŞÜNÜCEZ

  *AHİRET HAYATI BAŞLIÇAK

  *DEFTERLER SAĞ VE SOL ELLERE VERİLECEK

  *ALLAH A HAYATIMIZI NAISL GEÇİRDİK HESABINI VERİCEZ

  *VE SIRA KÖPRÜSÜ OLUŞAÇAK

  *SIRAT KÖPRÜSÜNDE KİMİ YAVAŞ KİMİ HIZLI GEÇEÇEK

  *VE CENNET CEHENNEM TAM OLACAK

  *CEHENNEM ALEVLENECEK

 • Hamilelikte şeker hastalığı korkunuz olmasın

  Şeker hastalığı gebelikte en sık görülen hastalıklardan biridir. Bu hastalık gebelikte artan gebelik hormonlarının etkisiyle, şeker hastalığına yatkınlığı olan kişilerde gebeliğin 6. ya da 7.aylarında ortaya çıkar. 6. ve 7. aylarda yapılan rutin şeker tarama ve tanı testleri ile tanı konulur. Memorial Antalya Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü’nden Op. Dr. Pınar Akkaya konuyla ilgili merak edilenleri anlatıyor.

 • BÖYLE YEMEKLER GÖRMEDiNIZ...
(X)
Kapat
-->