10 mesaj [Son gönderi]
nabi (editör)
Offline
Son giriş: 03/09/2011
Bütün hastalar için Tahmidiye duası okuyalım mı?

SA kardeşler,

Ankara'da çok mahviyetli, samimi, şefkatli, ehli hizmet bir ablamız var. Akdeniz ateşi hastalığı böbreğine vurmuş, ciddi kanama ve kansızlık gibi rahatsızlıklar yaşıyormuş. Yine beyninde tümör olan ehli hizmet bir ablamız var. Çölyak hastası, kansız, çok çok fedakar, hakikatperest başka bir ablamız daha var.

Tüm hasta abla, kardeş ve akrabalarımız için bu cuma öğle ezanına kadar 19 Tahmidiye okuyalım mı? Allah tez zamanda cümlemize maddi, manevi şifalar versin. Allah kabul etsin.

nabi - 3 tane

yagmur damlası - 2 tane

katre - 2 tane

semra - 1 tane

Nur - 1 tane

halisegülerbayhan - 1 tane

perianne - 1 tane

seda - 1 tane

Rukiye - 1 tane

 

Yorumlar

Offline
Son giriş: 15/01/2017

selamun aleykum din kardeslerim ben ilik hastasi bir anneyim gogsunden rahatsiz kizim pinar icin dualariniza muhtacim 21 tane kizima sifa niyetiyle tahmidiye duasi topluyorum allah ve muhammed askina bize dua yardimi yaparsaniz evladim dualariniz sayesinde mucadele ettigimiz bu hastaliktan sifaya kavusur allahim sevdigi kullarinin duasini bos cevirmez kimin duasi kabul olur allahim bilir okisi cok sevdigi bir kuldur ve sayesinde kizima deva olur bir anne olarak yalvariyorum size kizim oksuz buyudu ona anne olarak ancak dua edebiliyorum imkanim yok sosyal guvencem yok oksuz kizima el uzatir adagimi yerine getirmeme eslik ederseniz dunyanin en mutlu annesi ben olacam kendi hastaligimi dusunmuyorum kizim iyi olursa ben baska birsey istemiyorum tekrar allah rizasi icin umudum sizsiniz sayilarini yazarsaniz ve okursaniz binlerce kez razi olsun allahim kimseye dermansiz dert vermesin tum hastalarimiza sifa versin rabbimden tek istegim bu allahim yar ve yardimciniz olsun kizim pinarada okursaniz sifa olsun banada birsey olursa gozum arkada kalmasin sabah namazimda hep bunu diliyorum bende mutlu bir anne olmak istiyorum allahimdan allahima emanet olun din kardeslerim evlatlarim

Offline
Son giriş: 26/05/2011

SA.bir tanede ben alıyorum.Benim eşimde ailevi akdeniz ateşi hastası.Yüce Rabbim bütün hastalara hayırlı şifalar versin.AMİN.

nabi (editör)
Offline
Son giriş: 03/09/2011

Allah kabul etsin kardeşim.

yagmur damlasi (Ziyaretciden)

2 tanede ben alayim insaallah.Rabbim tum hastalarimiza ve hastaliklarimiza sifa versin insallah.Amin

nabi (editör)
Offline
Son giriş: 03/09/2011

3 tahmidiye alayım inşaallah.

katre (editör)
Offline
Son giriş: 02/06/2011

2 tanede ben alayim insal.

Offline
Son giriş: 03/04/2012

S.A. cevşenin kur'an kısmı hariç dua kısımlarını ve asa-yı musayı adetli günlerimizde okuyabilirmiyiz?Eğer okuyabiliyorsak bende 2 tane almak isterim.

nabi (editör)
Offline
Son giriş: 03/09/2011

AS kardeşim. Asayı Musa adetliyken de okunabilir, ancak Tahmidiye duasında çokça ayet oldugundan gusulsuz okuyamıyoruz. niyetiniz için Allah razı olsun.

Offline
Son giriş: 29/03/2012

s.a. allah tüm hastalara acil şifalar versin bende 1.tane okuyayım allaha emanet olun

nabi (editör)
Offline
Son giriş: 03/09/2011

Allah kabul etsin kardeşim.

(X)
Kapat
-->