BiNBiR HATiM SiTEMiZ (www.binbirhatim.com)

Hatim havuzuna sizde katılın

Yorumlar

s.a allah razı olsun çok

s.a allah razı olsun çok güzelin ötesinde bir program nasıl üye olabilirim yardımcı olurmusunuz teşekürler selamlar

A slm.Halisegülerbahyan´cim

A slm.


Halisegülerbahyan´cim www.binbirhatim.com sitesinde üst ve sag tarafta üye ol yerinden siteye üye olmaniz gerekiyor, üyelik islemi sirasinda sizden mail adresi isteyecektir verdiginiz o mail adresine üyelik islemini bitirdikten sonra bir mail gelecek,ondaki linki tiklayarak üyelik isleminiz gerceklesmis oluyor.


Daha sonra üye isminiz ve sifrenizle siteye girip istediginiz bölümden,istediginiz miktarda okumlar alabiliyorsunuz,eger takildiginiz bir yer olursa bize yazabilirsiniz.


selam ve dua ile...

s.a bendenedim mail geliyor

s.a bendenedim mail geliyor linki onaylamıyor ne yapa bilirim yardımcı ola bilirmisiniz teşekürler

Ablacim aslinda mailineze

Ablacim aslinda mailineze gelen linke tikladiginizda site acilmasi gerek ve sitede üyelik isminizle beraber giris yapilmis oluyor, fakat bu ilk üye oldugunuzdan sonra oluyor, diger seferlerde siteye girmek istediginizde üye isminiz ve sifrenizle giris yapmaniz yeterli oluyor, üye isminizle giris yapmaya calisin eger bahsettigim sekilde olmazsa, sadece üye isminizi bize yazin bir sorun var mi diye bakalim.

s.a tekrar denedim olmadı

s.a tekrar denedim olmadı ismim hanedan 12 bi bakarsanız sevinirim allaha emanet olun

Ablacim 2 gundur size mail

Ablacim 2 gundur size mail yazaiyorum fakat mailim size ulasmiyor sanirim, en iyisi binbir hatim.com sitesinde sayfanin en alt kisminda ilesimin bölümünden yasadiginiz sorunu yazip bildirmenizdir, onlar sizinle direk ilgileneklerdir.