Forum Konularım


 • Kandılınız
  Tüm Allah dostlarınn uç aylarını Regaıp kandılınızı Malezya'dan dualarımla katılıyor dualarınızı beklıyorum aeo
 • MÜBAREK KADİR GECESİ İÇİN TOPLU HATİM TOPLU NİYAZA VARMISINIZ ??

  SELAMUN ALEYKÜM KARDEŞLERİM 3-4 AĞUSTOS KADİR GECESİNE KADAR KURANI KERİM HATİMİ YAPIYORUZ CÜZ ALIP OKUMAK OKUTMAK İSTEYEN VAR MIDIR ? HATİM DUALARIMIZ KADİR GECESİNDE YAPILACAK İNŞALLAH...

 • 41 gün Risale okuyoruz..

  Kıymetli kardeşlerim,

  “Risale-i Nur, bu Anadolu memleketine belaların def'ine ehemmiyetli bir vesiledir. Sadakanasıl belayı def'ediyor, onun intişarı ve okunması küllî bir sadakanev'inde semavî ve arzî belaların def'ine çok emareler ve çok hâdiselerle tebeyyün etmiş. Hattâ Kur'anın işaretiyle tahakkuk etmiş. “

  Emirdağ Lahikası-1 ( 33 )

   

 • Mirac Risalesi Okuyalım

  SA Kıymetli kardeşlerim,  

  Çok mubarek ayların içindeyiz elhamdülillah. 5 Haziranı 6sına bağlayan gece Mi'rac kandili.
  Kandile kadar Risalei Nur külliyatından 31.SÖZ, Mi'rac Risalesi okumak ister misiniz?

 • 31 MAYISA CEVSEN HATMI

  Selamün Aleyküm

  Degerli arkadaslarim ve ablalarim birlikte okuyup sevabina ortak oldugumuz cevsen hatmimize bu üc aylardada okuyalim insaallah.Cenab-i Hak ömrümüzün sonuna kadar bizi duadan niyazdan ayirmasin, bu okunanlarin hürmetine bize dünya ve ahiret mutlulugu nasip etsin amin amin amin.

  Bu hatmi bitirelim insaallah mirac kandiline bir cevsen hatmi daha yapariz.

 • külliyat hatmi---eksigimiz var

  s a:


  Dersanemizde baslatmis oldugumuz külliyat hatmindeeksigimiz var,katilmak isteyen kardesler olursa hatmimiz tamamlanacak insallah.

  Bitim tarihi Ramazanin 1.günü

  ------Mektubat--aysel

  ------Tarihce-i hayat basindan denizli hayatina kadar--Aysenur73

 • Nurpenceresi´nde özel program

 • 20 Nisan´a Hatim

  Selamun Aleyküm,

 • 2.Yasin Hatmi

  Kardeşlerim,ilk hatim bitirilmiş, 2.sine Yasin vermek isteyen kardeşlerimiz (saat farklarını da hesap edip) en son 19u akşam 20.00 a kadar  bu foruma tek bir sayı olarak bildirebilirse memnun oluruz. Biz de toplayıp kardeşlere iletelim inşallah.

     Kardeşlerim Yasin-i Şerif ve salavat-ı şerife hatimlerimiz sona ermiştir.

 • Salavat .....

  salavat yarışmamıza katılmak isteyenler ??

 • Efendimiz(ASM)'ın isteği üzere Yasin-i Şerif okuyoruz.

  Kıymetli kardeşlerim,

  İstanbul'daki kardeşlere haber gelmiş ki, Efendimiz(ASM) rüyada görülmüş, 20 Nisana kadar 63.000 Yasin-i Şerif okunmasını istemiş. Rasulullah(ASM) Efendimizin görüldüğü rüya sadık rüya olduğundan bu emr-i maneviyi yerine getirmek için kardeşler hemen dağıtmaya başlamışlar, Allah razı olsun bize de haber verdiler.

 • Hasta bir abla için Tahmidiye

  SA Kardeşler, beyninde tümör olan bir ablamıza doktoru artık ameliyat olması gerektiğini söylemiş. 12 nisan gibi ameliyata girecek inşallah. Ablamız Ankara'da risalelerin neşrinde çok gayret etmiş, 20 yıllık nur talebesi. Okumak isteyen kardeşler varsa Tahmidye okursak güzel olur. Allah kabul etsin.

 • C:SEHiTlERiMiZ iCiN HATiM

  S A:


  Canakkalede kanlarilya,canlariyla savasan kahraman sehitlerimizi Rahmetle aniyoruz...

  Duasi 29.martta yapilmak üzere onlara ve tüm sehitlerimizi niyet ederek Hatm-i serifler okuyoruz.

  1.cüz katre

 • 15 NISANA KADAR HATMI SERIF YAPIYORUZ DUASI KABEYI MUAZZAMADA OLACAK

  SELAMUN ALEYKUM  GONUL DOSTLARIM  BIZ ARKADASLARLA BERABER  TOPLU OLARAK HATMI SERIF VE TESBIHATLAR CEKIYORUZ   15 NISANA KADAR  DUASI KABEYI MUAZZAMADA YAPILACAK  COK SUKUR 1 . HATIMIMIZI TAMAMLADIM  SU AN 2. HATIMIMIZE BASLADIK  CUZ ALAN ARKADASLAR OLDU  BENIM  DE  GONLUM RAHAT ETMEDI SIZE  HABER VERMEZSEM RAHATSIZ OLURDUM O YUZDEN HABER   VERIYORUM BENDE  CUZ ALIRIM DIYORSANIZ ?? BENDE  OKURUM DIYORSANIZ ??

 • Medine'ye Hediye - Delailin Nur

  SA Kardeşlerim,

  nasip olursa mart ayı başında Umre Ziyareti yapmak niyetindeyiz. Sizden de Medine'ye hediye olarak Delailin Nur götürmek uygun olur diye düşündüm.

  1 Marta kadar okuyabileceginiz miktarı yazarsanız hepsini toplayıp orada dualarız inşallah. Cenabı Hak hakkımızda hayırları bereketleri ihsan etsin.

  slm ve dua ile..

 • Cevsen hatmi-cüz

  Selamun aleyküm,


  Degerli abla ve kardeslerim,Allahin izniyle yakinda yeni bir eve tasinacaz,malumunuz islerin coklugundan okumalarimi yetistiremiyorum,benim okumam gereken kisimlari almak isteyen kardeslere vermek istiyorum.Benim okuyarak alacagim hatme ve sevaba okuyan kardesler nail olacak insaallah.

 • 500 kisiden Yasin

  selamun Aleyküm,


  Degerli kardes ve ablalarim, Gurbette yasayan bir müslüman Aile evladlariyla beraber maddi manevi sikintili günler geciriyor,onlarin sifa bulmalari, feraha ermeleri icin ayni zamanda bu durumda olan bütün müslüman kardeslerimizi niyet ederek 18 ocak 2013 cuma gunu tarihine kadar 500 kisiden 500 yasin dagitmaya niyetlendik,1 kisi sadece 1 yasin okuyabilir.

 • ASiYE YAKUT ABLAMA

  S A.

  Asiye ablacim Rabbim yardicilari olsun, sifalar ihsan eylesin amin.

  Abla yasin nasil baslatilmis,500 kisiden 500 yasin mi, yani 1 kisi sadece 1 mi yasin okuyabilir daha fazla okuyabilir mi?Birde ne zamana kadar bitirelim bunlari yazarsan,bizde burda bir yandan dagitmaya baslariz yasinleri insallah.Cevabini bekliyorum abla.


  selam ve dua ile..

 • Sungur Abimizin vefatı vesilesiyle KÜLLİYAT HATMİ

  Aziz kardeşlerimiz,

  Merhum muazzez Sungur Abimiz ömrünü nurların okunması ve anlaşılmasına vakfetmiş, cefakar fedakar, rükün makamında bir nur talebesi idi. Kıymetli abimizin vefatı münasbetiyle ve umum alem-i İslamın ittihadı, musibetlerin def'i niyetiyle, külliyat hatmine başlayalım mı?

 • SALAVAT;CEVSEN;KURAN HATMI VE RISALE-I NUR

  Selamun Aleyküm,


  Sitemizde zaman zaman aylik kuran hatimleri, cevsen hatimleri, salavat okumalari ve Risale-i nur kulliyati hatimleri yapiyorduk,fakat artik bize daha cok sevap kazandiracak ve kimseyi yormadan rahatlikla istedigi miktarda bu tür okumlari yapacagimiz www.binbirhatim.com sitemiz acildi, hanimlar.com üzerinden artik  hatim dagitimlari yapmicaz.

(X)
Kapat
-->