Forum Konularım


 • Efendimiz(ASM)'ın isteği üzere Yasin-i Şerif okuyoruz.

  Kıymetli kardeşlerim,

  İstanbul'daki kardeşlere haber gelmiş ki, Efendimiz(ASM) rüyada görülmüş, 20 Nisana kadar 63.000 Yasin-i Şerif okunmasını istemiş. Rasulullah(ASM) Efendimizin görüldüğü rüya sadık rüya olduğundan bu emr-i maneviyi yerine getirmek için kardeşler hemen dağıtmaya başlamışlar, Allah razı olsun bize de haber verdiler.

 • 15 NISANA KADAR HATMI SERIF YAPIYORUZ DUASI KABEYI MUAZZAMADA OLACAK

  SELAMUN ALEYKUM  GONUL DOSTLARIM  BIZ ARKADASLARLA BERABER  TOPLU OLARAK HATMI SERIF VE TESBIHATLAR CEKIYORUZ   15 NISANA KADAR  DUASI KABEYI MUAZZAMADA YAPILACAK  COK SUKUR 1 . HATIMIMIZI TAMAMLADIM  SU AN 2. HATIMIMIZE BASLADIK  CUZ ALAN ARKADASLAR OLDU  BENIM  DE  GONLUM RAHAT ETMEDI SIZE  HABER VERMEZSEM RAHATSIZ OLURDUM O YUZDEN HABER   VERIYORUM BENDE  CUZ ALIRIM DIYORSANIZ ?? BENDE  OKURUM DIYORSANIZ ??

 • AYLIK HATIM-4 ARALIGA KADAR

  Selamun Aleyküm,


  Degerli ablalarim ve kardesler toplu Kuran-i kerim hatimlerimize devam ediyoruz insaallah.istediginiz cüzü alabilirsiniz;Nur ve nurani seylerde bölünme yoktur insaallah 1 cüz okuyarak bütün hatimin sevabina nail olacaz.30. cüzü alan kardes hemen arkasindaki hatim duasinida okuyacak insallah ve son olarak okudugumuz yerlerde gecen Tilavet secdelerini yapmayi unutmayalim.

 • 41 yasin okuyoruz

  selamun aleyküm


  Aziz,degerli ablarim ve kardesler bir kardesimizin maddi sikintisindan tez zamanda feraha cikmasi icin 41 yasini sefaatci ederek duada bulunmak istiyoruz insaallah.

  cuma gününe kadar insaallah 41 yasin dagitiyoruz.

 • 41 yasin okuyoruz

  selamun aleyküm

  Sevgili ablalarim ve arkadaslarim bir arkadasimiz icinde bulundugu sikintidan feraha cikmasi niyetiyle 41 yasin okumaya niyet ettik.Haftaya persembe gününe kadar okuyalim insaallah.

 • 8 MARTA KADAR HATiM

  slm a.

  Degerli arkadaslar Feride kardesimizin yeni dogan bebegi ve diger kizlari icin cenab-i hakka bir sükür ve Alem-i islama hayirli evlatlar olmalari duasiyla 8 marta kadar hatim indiriyoruz.Katilimlarinizda cok menun olacaz, cenab-i hak okuyan herkesin evlat ve yakinlari icin ayni duayi ve sükrü kabul eylesin amin.

  1.cüz katre

 • ŞEHİTLERİMİZ İÇİN HATİM
(X)
Kapat
-->