Sitemiz hakkında tavsiyelerinizi bekliyoruz...

Sevgili Hanım kardeşlerimiz, sitemizin daha aktif ve faydalı bir şekilde hizmet sunabilmesi için tavsiyelerinizi bekliyoruz. 

Sitemizde görmek istediğiniz yenilikler nelerdir?

Tavsiyelerinizi yorum olarak bu sayfanın altına eklemenizi rica ediyoruz.

Selam ve dua ile...

Yorumlar

Sitenin rengini

Sitenin rengini değiştirebileceğimiz bir tıklama lütfen:)

-Makale ve yorum

-Makale ve yorum eklemelerinde yayınlandıktan sonrada düzenle, sil vb seçenekler olması büyük yarar sağlayacaktır. Önceden vardı bu seçenekler kaldırılması iyi olmadı.
-Üye olarak yaptıklarım bölümünde, şahsen eklediğim makaleleri diğer yaptıklarımdan ( yorum vb ) ayrı bir düzen içinde görmek isterim. Diğer arkadaşlarında işine yarayacağını düşünüyorum.
-Teselli arayanlar bölümü olması, dertli ve sıkıntı içinde olanların sorunlarını paylaşarak teselli görmelerini sağlayacaktır.
-Sohbet bölümü olması da üyeler açısından faydalı olabilir.

Selam ve dua ile...

Selamun aleyküm, benim

Selamun aleyküm, benim ricamda yorumlarımız yada açtığımız konularının onaylanarak görülmesi yönünde, açıkçası bu şekilde olduğu daha az yorum yazıyorum, az paylaşımda bulunuyorum. Sanırım güvenlik açısından bu şekilde yapıyorsunuz uygunsuz yorum vs. bunun içinde bir ihbar konusu olursa sizin gözününzden kaçanları bizler oraya belirtiriz gerekeni görevliler yapar diye düşünüyorum.

güll´´cüm  sitenin teknik

güll´´cüm  sitenin teknik isleriyle ilgilenen kardesler bu istegine nasil bir cözüm getirebilirler bilmiyorum ama benim bildigim ve gördügüm kadariyla sitenin bu sekildeki sistemi cok iyi, sizin görmediniz cok vüris ve uygunsuz seyler siteye eklenmek isteniyor, eger üyeler direk onaysiz ekleme yapabilse sanirim gün icinde bir kac defa site cökertilir ve vürislenir ve bu sorunun cözülmesi hem zaman alir hemde sitede kopmalar olusturur, yinede isin uzmani olan kardesler belki bir cözüm bulabilirler...

sen paylasimlarini yap lütfen, insaallah her firsatta yapilan paylasimlari sitede aktif etmekle mesgulüz, sikinti yapmayin elimizden geleni yapmaya gayret ediyoruz.

Paylasimlarinizi sitede görmek bizleri mutlu ediyor.

selam ve dua ile..

Selamun aleyküm.. O zaman

Selamun aleyküm..

 

O zaman şöyle bir şeyde olabilir, forumda belli bir süre aktif olmuş yada tanınan üyelerden onay kaldırılabilir .

 

 

sa. mesela bugün neler

sa. mesela bugün neler yapacağımızı yazabilir sıkıntı veya mutluluklarımızı paylaşacağımız bir bölüm olabilir. Diyelim ki benim bugün sınavım var kaygılıyım ,ya da misafirim geliyor pasta börek yapmayı bilmiyorum ne yapsam , yeni evlendim ev işlerini düzene sokamıyorum nasıl yapsam? gibi Forum üyesi bayanların birbirine hayır öğüt vereceği bir bölüm olabilir..   Bir başka fikir de Çalışan hanımların ve ev hanımlarının ayrı ayrı bir paylaşım alanı olabilir.Yada benim gibi üniv. okuyup işsiz kalan ev hanımlarının fikir alışveriş alanı olabilir:)

ya da ev dekorasyonumuzun fotoğraflarını gönderip fikir alışverişi olabilir?

Güzel tavsiyeler Allah razi

Güzel tavsiyeler Allah razi olsun sosyal, hadi arkadaslar fikirlerinizi bekliyoruz,en cok begendiginiz katagoriler, suda olsa daha güzel olur dediginiz tavsiyelerizi bekliyoruz insaallah...

selam va dua ile...

burası hanımlara ait ise

burası hanımlara ait ise bizde hanım sahabılerımızde bızımle olsun ısterım onların hayatlarını paylaşırız ve bılgı edınırız bızde ona göre davranırız dıye dusundum .. Kadın hastalıklarıyla ılgılı ... bide kişisel sayfa olabılır bırbırımızı tanıma amaclı ..Anket bölümü olabılır her hafta farklı bır hanım secılır ona sorular sorulur 1.haftanın konugu xxxx gıbı :) aklıma bu tur seler geldı forumun canlı kalabılmesı için ben genelde admın oldugum bayan forumlarını bu sekılde yönetıyorum mutfak bölümü genısletılebılır sebze yemeklerı tatlılar çorbalar ... fılan dıye kategöriler halıne getirilir ... Memleketim hakkında bılgı verecegımız bır bölüm olabılır ... gıbı bır suru seyler olabılır

(X)
Kapat
-->