Hasta kardeşlerimiz için Yasin-i Şerif ve Salat-ı Şerife Okuyoruz.

Havalar soğumaya başladı. Hasta olan kardeşlerimizden dua talepleri geliyor. Bu vesileyle tüm hasta kardeşlerimize dua niyetiyle Yasin-i Şerif ve Salavat-ı Şerife okuma kampanyası başlatıyoruz.

6 Aralık 2013 Cuma günü Cuma namazı vaktine kadar okuyacak olan kardeşlerimizin bize yorum yazarak ne kadar okuyacağını bildirirmelerini rica ediyoruz. Cuma namazı vaktinde toplu olarak duasını yapacağız inşallah.

Rabbimiz tüm kardeşlerimizin maddi manevi tüm hastalıklarına acil şifalar ihsan etsin. Dünyanın dört bir yanında zor durumda olan Müslüman kardeşlerimizin de her türlü sıkıntılarını gidersin.  Amin.

Yorumlar

s.aleykum biraz gec oldu ama

s.aleykum biraz gec oldu ama hakkinizi helal edin bir ablada az once bildirdi 1.000 tane salavat cekmis. Bu arada isimler gereklimiydi ben isim olarak belirtmedim Rabbiim herkezin okudugundan haberdar niyetiyle ama. hani her hangi bir yaris gibi adlediilmesin diye daha icten daha temiz okuyup hakkini verebillelim diye dusundum .bi yanlislik yapmadim insaallah...

Ve aleyküm selam kardeşim,

Ve aleyküm selam kardeşim, isim verenlere ismen dua edildi, isim vermeyenlere de katılan herkes için genel dua edildi. İsim şart değil elbette. Allah herkesin niyetini kalbinden geçen dualarını bilmektedir.

Değerli Kardeşlerim, Face

Değerli Kardeşlerim,

Face sayfalarımızdan da yaptığımız paylaşımlarla toplam 284 Yasin-i Şerif ve 88063 salavat-ı şerife okunmuştur. Cuma namazı saatinde yapılacak olan hatim programında isimler zikredilerek duası yapılacaktır. Rabbim cümlemizden razı olsun. Dualarımızı makbul eylesin tüm kardeşlerimizin dualarını mübarek cuma gününde kabul eylesin.

Amin...

S.Aleykum arkadaslardan gelen

S.Aleykum arkadaslardan gelen son rakamlar soyle ..
YASINLER :77 SALAVATLAR : 34.000
yani hepsi toplam YASINLER : 140 OLDU
SALAVATLARDA :50.000 oldu insaallah ...
Rabbim insaallah dergahinda kabul buyursun yapilan tum dualari kimin nerde ne derdi varsa Safi isminin tecellisiyle imdat eylesin tum hastaliklarimiza insaallah...Boyle biseye vesile olup bizimde nasiplenmemizi sagladiginiz icinde Allah hepinizden razi olsun hizmetiniz daim olsun insaallah.
selam ve dua ile

Ve Aleyküm Selam kardeşim.

Ve Aleyküm Selam kardeşim. Allah razı olsun Allah kabul etsin.

Selamun Aleyküm, ben de 5

Selamun Aleyküm, ben de 5 Yasini Şerif, 500 salavat okuyayım inşALLAH. Dua bekleyen tüm din kardeşlerimize şifalar olsun inşALLAH. Her daim dua ziyafetinde buluşmak dileği ile...

Ve Aleyküm selam kardeşim

Ve Aleyküm selam kardeşim Allah kabul etsin. amin.

Selamun aleykum, sadece

Selamun aleykum, sadece salavat okusamda olurmu?
Oylede olabilirse bende simdilik 500 tane salavat okuyayim insallah. Rabbim tum hastalarimiza saglik sihhat afiyet hayirli omurler nasip etsin insallah.

Ve aleyküm selam kardeşim.

Ve aleyküm selam kardeşim. sadece salavat okuyabilirsiniz. Allah kabul etsin.

s. aleykum ben cevremdeki

s. aleykum ben cevremdeki arkadaslarada soyledim simdiye kadar gelen sayi : Yasinler :63 tane Salavatlarda : 15.000 tane .Yanliz okuyan arkadaslarda var daha son sayiyi persembe aksami bildirecekler bende size o gun son rakamlari versem olurmu insaallah ..
selam ve dua ile ...

(X)
Kapat
-->