Hatim Online Community

 

 

Şimdiye kadar Kuran-ı Kerimi tek başına hatim etmek,

uzun bir süreç olduğundan çok zaman alıyordu.

Fakat artık Allah´ın izniyle,

Hatim-Online.Community

bu süreci (yeterli kullanıcı olduğu taktirde)

saniyeden daha da kısa bir zaman dilimine sığdırmayı

başarmış durumda.

 

HATİM ONLİNE SİSTEMİNİN NASIL ÇALIŞTIĞINI

ÖĞRENMEK İÇİN

TIKLAYINIZ

 

 

HATİMLERE İŞTİRAK ETMEK İÇİN

TIKLAYINIZ

 

Yazar: 

Yorumlar

Çok güzel bir site ve de faydalı da .Allah razı olsun .

Es Selam Hanimlar.Com suale güzel cevap vermiş. Hatim-Online.Community de ek olarak konuya yardımcı şu izahı vermekte: http://www.hatim-online.com/faq.php Kur'an hatmi nedir? Diğer dillerden meal, tercüme veya latin alfabesinden okuyarak yada sadece dinleyerek hatim olur mu? Umarım yardımcı olur. Saygılar

Allahin selami ile, bugün bi hocadan Böyle hatim indirmenin dogru olup olmadigini sordum, o da "birisi 5.cüzü, birisi 7.cüzü okursa o hatim hatim olmaz. Ancak kendimiz okursak, veya takip edersek olurmus." Yani Hatimin hatim olmasi icin bastan sona kendimizin okumasi gerekiyormus. Sizlerle paylasmak istedim. Vesselam CEVAP : Degerli Kardesimiz; bahsetginizi konu hakkindaki dogru bilgiler eklenmistir.. http://www.hanimlar.com/moduller.php?modul=makale_oku&id=1230 dua ile vesselam... (editor)

Esselamu aleykum, güzel bir sisteme benziyor, fakat tam anlamadan üye olmamak gerek diye düsünüyorum. Rabbim baslarini böyle güzel yollara koymus kardeslerimizden razi olsun insaallah, muvaffak etsin, mükafatini kat kat versin insaAllah.allah'a emanet olun.selam ile... CEVAP : Sevgili Hatice Hanım; hatim okuma sistemi hakkında bilgi edinmek için : http://www.hatim-online.com/help.php?PHPSESSID=d55c55cd4f94099b077a7a35d... adresine tiklayabilirsiniz. sevgiler.

sayenizde ben de hatmediyorum inşallah...Allah (c.c.) razı olsun...

Böyle bir sitenin tanıtımını yapıyor olmanızdan dolayı Allah(cc) cümlenizden razı olsun inşallah. Allah´a Emanet Olun. CEVAP : Allah cümlemizden razi olsun inşaallah. dua ile vesselam.. (editör)

kim ki Kur'an bilmedi, bilsin ki dunyaya gelmedi hazreti ali (r.a)bizim kur'an bilmemiz ve tecvidle okumamiz,onunla amel etmemiz icin katkida bulundugunuz icin allah sizden razi olsun!

Essalamu aleyna ve alâ ibâdillâhissâlihin(dunya ve ahiret selameti bizlere ve Allahin salih kullari uzerine olsun)gercekten de cok faydali bir site, insaallah hatimlere istirak edeceklerin sayisi daha cok artacaktir. Allah razi olsun ve islerinize hayir ve bereket nasip etsin!

Allah razı olsun. çok faydalı bir siteymiş sayenizde geldim. inşaallah hatimlere iştirak edeceğim. Allaha emanet olun