Forum Konularım


 • 41 Tane FETIH Suresi Okuyoruz ...

  Turkiyenin Uzerinde Oynanan Oyunlarin Bertaraf Edilmesi Icin 41tane  FETIH suresine niyet aldik InsaALLAH. Rabbim ,kardesi kardese boldurup vatanimizi dagitmaya yeltenenlerin  oyunlarini baslarina  cevirip kendilerine dondursun.Cuma namazi vaktine kadar okumak isteyen kardeslerimiz lutfen sayiyi bildirsin ...

  SELAM VE DUA ILE 

 • külliyat hatmi---eksigimiz var

  s a:


  Dersanemizde baslatmis oldugumuz külliyat hatmindeeksigimiz var,katilmak isteyen kardesler olursa hatmimiz tamamlanacak insallah.

  Bitim tarihi Ramazanin 1.günü

  ------Mektubat--aysel

  ------Tarihce-i hayat basindan denizli hayatina kadar--Aysenur73

 • BIR ABLANIN RICASI UZERINE SALAVATI TEFRICIYE OKUYORUZ ISTIRAK ETMEK ISTERMISINIZ ?

  S.Aleykum gonul dostlari 

  Bir ablanin 3 cocugu var iki kiz bir erkek Rabbimin imtihani iste iki kizida ozurlu oglunda bisey yok sukur agir bir imtihandan geciyor Rabbim kimseyi evladiyla imtihan etmesin .. Bu ablanin oglu bu sene nasipse okulunu bitirecek  mayisin ikinci haftasi yanlis bilmiyorsam son sinavini verecek o ablada rica etti kendiside okuyor fakat takdir edersiniz ki toplu dualar daha makbul ..4444 Salavati Tefriciye okurmusunuz diye rica etti eger istirak etmek isterseniz lutfen okuyacaginiz sayiyi bildirirseniz sevinirim.

 • Mutluyum, Huzurluyum, Seviyor ve Seviliyorum
  mutlu çift
   
   
   
  Bu gün evleneli tam 8 yıl oldu.
  Mutsuz günlerimde oldu, mutlu günlerimde deftercik
 • 20 Nisan´a Hatim

  Selamun Aleyküm,

 • Efendimiz(ASM)'ın isteği üzere Yasin-i Şerif okuyoruz.

  Kıymetli kardeşlerim,

  İstanbul'daki kardeşlere haber gelmiş ki, Efendimiz(ASM) rüyada görülmüş, 20 Nisana kadar 63.000 Yasin-i Şerif okunmasını istemiş. Rasulullah(ASM) Efendimizin görüldüğü rüya sadık rüya olduğundan bu emr-i maneviyi yerine getirmek için kardeşler hemen dağıtmaya başlamışlar, Allah razı olsun bize de haber verdiler.

 • YGS Nedeniyle duanızı bekliyorum

  Selamün Aleyküm Arkadaşlar BU HAFTA SONU kızım YGS sınavına girecek,değerli dualarınızı bekliyorum.Lütfen duada bizi de unutmayın.Selamlar

 • YGS
     Sınava sayılı günler kaldı... Çocuklarımız, kardeşlerimiz heyecanlı, korkulu ve büyük bir kısmı sıkıntılı.

 • 15 NISANA KADAR HATMI SERIF YAPIYORUZ DUASI KABEYI MUAZZAMADA OLACAK

  SELAMUN ALEYKUM  GONUL DOSTLARIM  BIZ ARKADASLARLA BERABER  TOPLU OLARAK HATMI SERIF VE TESBIHATLAR CEKIYORUZ   15 NISANA KADAR  DUASI KABEYI MUAZZAMADA YAPILACAK  COK SUKUR 1 . HATIMIMIZI TAMAMLADIM  SU AN 2. HATIMIMIZE BASLADIK  CUZ ALAN ARKADASLAR OLDU  BENIM  DE  GONLUM RAHAT ETMEDI SIZE  HABER VERMEZSEM RAHATSIZ OLURDUM O YUZDEN HABER   VERIYORUM BENDE  CUZ ALIRIM DIYORSANIZ ?? BENDE  OKURUM DIYORSANIZ ??

 • Andım yine Sen'i her şey yâdımdan silindi,

 • Medine'ye Hediye - Delailin Nur

  SA Kardeşlerim,

  nasip olursa mart ayı başında Umre Ziyareti yapmak niyetindeyiz. Sizden de Medine'ye hediye olarak Delailin Nur götürmek uygun olur diye düşündüm.

  1 Marta kadar okuyabileceginiz miktarı yazarsanız hepsini toplayıp orada dualarız inşallah. Cenabı Hak hakkımızda hayırları bereketleri ihsan etsin.

  slm ve dua ile..

 • Annecigim bagirmasan?

   

   

 • Dursun Ali Erzincanli - Efendim

 • DUALARINILA KATKIDA BULUNARAK IHLAS SURESI OKURMUSUNUZ ??

  selamun aleykum gonul dostlarim sizlerle olup sizlerin duasini almak beni cok mutlu ediyor  hamd olsun siz gonul dostlarimin   yureginizden   cikip dilinize yansiyan o guzel dualarinizi   istirham ediyorum  dualarinizin sicakliginda  bizler dualarimizla yanindayiz demenizi ve    benim icin cok degerli olan yorum ve dualarinizi bekliyorum  INSALLAH  cok sevdigim ve  tanidigim  bir bay  su an durup durup evinde huzursuzluk cikartip ev ahalisinde  huzurunu mutlulugunu kaciriyormus  sizlerinde tahmin ettigi gibi huzursuz

 • Cevsen hatmi-cüz

  Selamun aleyküm,


  Degerli abla ve kardeslerim,Allahin izniyle yakinda yeni bir eve tasinacaz,malumunuz islerin coklugundan okumalarimi yetistiremiyorum,benim okumam gereken kisimlari almak isteyen kardeslere vermek istiyorum.Benim okuyarak alacagim hatme ve sevaba okuyan kardesler nail olacak insaallah.

 • KAFA KARISTIRAN GUZEL BIR SORU (kolay gelsin )

  Photo : ''baha''

KAFA KARIŞTIRAN GÜZEL BİR SORU...

 • 500 kisiden Yasin

  selamun Aleyküm,


  Degerli kardes ve ablalarim, Gurbette yasayan bir müslüman Aile evladlariyla beraber maddi manevi sikintili günler geciriyor,onlarin sifa bulmalari, feraha ermeleri icin ayni zamanda bu durumda olan bütün müslüman kardeslerimizi niyet ederek 18 ocak 2013 cuma gunu tarihine kadar 500 kisiden 500 yasin dagitmaya niyetlendik,1 kisi sadece 1 yasin okuyabilir.

 • Gençlerle - fırtına gibi

  Kardeşler, Cenabı Hakk'ın hizmetle alakalı yeni bir nimetini sizinle paylaşayım:

  Antalyadaki kardeşlerle farklı bir çalışmaya niyetlendik elhamdulillah. Gençlerle kararlaştırdık, "mevzu çalışmalı" ders okuması yapalım; her hafta biri hazırlasın, sunum gibi yapsın dedik. Cumartesi dersine gençler katıldığı için sırf dinleyici olduklarında sıkılıyorlardı. Biraz sorularla derse dahil oldular, sırayla konu hazırlayalım dedik, daha bi heyecanlı oldu. Elimizde hazırlanmış 1 er A4lük konular var. Konu sonunda da 4-5 soruluk müzakereye açık bir kısım var.

 • BEN GELDİM

  ALLAH IN RAHMETİ VE BEREKETİ ÜZERİNİZE OLSUN.UMARIM UNUTULMAMIŞIMDIR.BEN SİZİ HİÇ UNUTMADIM.VE ŞUAN İNANINKİ OKADAR MUTLUYUMKİ ŞÜKÜR ARANIZA YENİDEN DÖNDÜM.

 • Sungur Abimizin vefatı vesilesiyle KÜLLİYAT HATMİ

  Aziz kardeşlerimiz,

  Merhum muazzez Sungur Abimiz ömrünü nurların okunması ve anlaşılmasına vakfetmiş, cefakar fedakar, rükün makamında bir nur talebesi idi. Kıymetli abimizin vefatı münasbetiyle ve umum alem-i İslamın ittihadı, musibetlerin def'i niyetiyle, külliyat hatmine başlayalım mı?

(X)
Kapat
-->