6 mesaj [Son gönderi]
Offline
Son giriş: 26/05/2011
Tanışma günü izlenimleriniz?

Katılamadığım  için  çok  üzgünüm.Sevgili  editör  kardeşim, toplantı  nasıl  geçti? Allah, dostluğumuzu  arttırsın..Hepinize  Hayırlı  geceler..

Yorumlar

editor (editör)
Offline
Son giriş: 26/05/2011

Sabahat teyzemizin ziyaretçi mesajlarına eklediği mesajı:

RABBİME ŞÜKÜRLER OLSUN ki .bu günki tanişma gününe Bostancıdan 3 satte de olsa gittiğim için çok mutluyum gelemeyenler içi nçok üzüldüm .çok sıcak ve çok huzurlu bir ortamdı .MAŞALLAH .Sanki birbirimizi çoktan tanıyor gibiydik .ben çok mutlu oldum yönetici lerden ALLAH CC kat kat razı olsun inş bu imkanları sağlıyanlardanda emeği geçenlerdende RABBİM RAZI OLSUN .. VE bu güne onur veren sevgili hocamız saygıdeğer .GÜLAY ATASOY Hanımefendi. büyüğümüzede en derin şükranlarımı sunarım . Sohbeti doyumsuzdu MAŞALLAH . RABBİM razı olsun ondanda .iyiki gitmişim . tekrar yönetici kardeşlerimize . başarılar dilerim RABBİM YAR VER YARDIMCILARI OLSUN İNŞ ALLAH cc RAZI OLSUN .sevgili kardeşler benim yaş 60 olduğundan yol 3 saat bana fazla gelmişti ama .itiraf ediyorum bu samimiyet bu güzellikleri bu güzel kardeşleri görünce bütün yorgunluğum gitti tekrar görüşmek dileğiyle inş ..

SABAHAT - İSTANBUL / TÜRKİYE -20-Haziran-2010

editor (editör)
Offline
Son giriş: 26/05/2011

Sevgili Nevra Abla, programımız çok güzel geçti Elhamdülillah!..

Bir dahaki programa sizi de aramızda görmek isteriz. Türkiye'ye geldiğinizde de muhakkak bekleriz.

Allah'a emanet olun.

Selam ve dua ile!..

Offline
Son giriş: 26/05/2011

 bak şimdi imrendim işte...napsamda o duyguları yaşasam...nasip belki bir daha ki sefere inş.

Rabbime emanet ettim sizleri...

Offline
Son giriş: 26/05/2011

ben de gelmeyi çok isterdim ama nasip olmadı.sevgili editörlerimiz sizleri özel olarak görmeye gelsem olmaz mı?muhakkak sohbetleriniz oluyordur.bir gün ben de katılmak isterim...

editor (editör)
Offline
Son giriş: 26/05/2011

Özlem kardeşim, ne zaman istersen gelebilirsin. Tüm üyelerimizle tanışmak bizi memnun eder.

Selam ve dua ile...

Offline
Son giriş: 26/05/2011

ben de katılamadım umarım benim gibi gelemeyenleri unutmadınız Rabbim hepinizden razı olsun...Ama bu tanışma gününü sene de bir değil de aylara yaysak daha iyi olmaz mı?

(X)
Kapat
-->