10 mesaj [Son gönderi]
editor (editör)
Offline
Son giriş: 26/05/2011
Tanışma Günü İzlenimleri...


Aylardır heycanla beklediğimiz tanışma günümüzü hanımlar.com ailesi olarak 20 haziranda gerçekleştirdik. Çok güzel bir gün oldu. Gülay hanımın semineri, Nurşen ablanın Kuran tilaveti harikaydı. Kendilerine buradan ayrıca teşekkür ediyoruz.

Emeği geçen tüm kardeşlerimize de teşekkür ediyoruz. İnşallah bu tanışma günümüzü geleneksel olarak her yıl gerçekleştirebiliriz.

Yorumlar

editor (editör)
Offline
Son giriş: 26/05/2011

RABBİME ŞÜKÜRLER OLSUN ki .bu günki tanişma gününe Bostancıdan 3 satte de olsa gittiğim için çok mutluyum gelemeyenler içi nçok üzüldüm .çok sıcak ve çok huzurlu bir ortamdı .MAŞALLAH .Sanki birbirimizi çoktan tanıyor gibiydik .ben çok mutlu oldum yönetici lerden ALLAH CC kat kat razı olsun inş bu imkanları sağlıyanlardanda emeği geçenlerdende RABBİM RAZI OLSUN .. VE bu güne onur veren sevgili hocamız saygıdeğer .GÜLAY ATASOY Hanımefendi. büyüğümüzede en derin şükranlarımı sunarım . Sohbeti doyumsuzdu MAŞALLAH . RABBİM razı olsun ondanda .iyiki gitmişim . tekrar yönetici kardeşlerimize . başarılar dilerim RABBİM YAR VER YARDIMCILARI OLSUN İNŞ ALLAH cc RAZI OLSUN .sevgili kardeşler benim yaş 60 olduğundan yol 3 saat bana fazla gelmişti ama .itiraf ediyorum bu samimiyet bu güzellikleri bu güzel kardeşleri görünce bütün yorgunluğum gitti tekrar görüşmek dileğiyle inş ..

SABAHAT - İSTANBUL / TÜRKİYE -20-Haziran-2010

Offline
Son giriş: 26/05/2011

inşallah!ALLAH sizlerden razı olsun.hem böyle bir site kurup bizleri bilgilendirdiğiniz için,hem güzel dostluklar kurmamıza yardımcı olduğunuz için,hem böyle etkinliklerde bulunup insanları mutlu edip kaynaştırdığınız için.ne diyeyim sizlere ALLAH her iki cihanda  kat kat versin sizlere..

selam ve dua ile...

Offline
Son giriş: 26/05/2011

Elhamdülillah! Rabbim nasip etti ben de ordaydım. Çok harika bir gün oldu benim için gerçekten bir daha nasip olur mu bilemiyorum... Nurşen Ablayı ve Gülay Ablayı tekrar görmeyi ve dinlemeyi ne kadar isterdim. Kalbimde huzur rüzgarları esti. Evet, bu duygu anlatılmaz, yaşanır!...Allah (c.c.) emeği geçenlerden, ebeden razı olsun. Gelemeyenler üzülebilirler diyorum.Selam ve dua ile...

Offline
Son giriş: 26/05/2011

Ah keşke bende orda olabilseydim resme bakarken gözlerim doldu...

Offline
Son giriş: 26/05/2011

sizlerle tanışmayı,o huzurlu ortamda bulunmayı çok isterdim.ama kısmet olmadı.kalbim sizlerle beraberdi.hepinize kucak dolusu selamlar.

Offline
Son giriş: 26/05/2011

Allah biliyoya gelmeyi çok istedim ve gelecektim ama birden bire misafir (hemde yatılı) bastırınca aklımdan çıktı malesef :((

Aklıma geldiğinde saat 2 olmuştu ve hazırlansam bile Ümraniye'den yetişemezdim.

İnşallah birgün sizlerle tanışmak nasip olur.

Offline
Son giriş: 26/05/2011

Sevgili  editörümüz, resimlere  bakınca, içim  biraz da cız  etti. Ne  iyi  ettinizde  tanışma  günü  düzenlediniz, Oraya  gelemesekte, kalbimiz  hep  sizinleydi, diğer  gelemeyen  arkadaşlarımızın da  aynı  duyguları  taşıdıklarından  eminim. Allah, tekrarını  nasip  eder  İNŞAALLAH. Hepinize  hayırlı  akşamlar..Sevgi  dolu  selamlarımla.. Allah'a  emanet  olunuz..

Offline
Son giriş: 26/05/2011

Katılamadığım için üzüldüm, kısmet olmadı, maalesef.

Offline
Son giriş: 26/05/2011

bende gelemediğim için inanın o kadar çok üzüldümki             

Rabbim inşaalah bir dahaki senelere banada nasip eder ondan ümit kesilmez bende duygulandım yaaa bak şimdi

Offline
Son giriş: 26/05/2011

evet benim için de çok güzel bir gündü.  Dolu dolu geçti . Her dakikası kazançlı bir zamandı benim için.Hele Kur'anı hiç öyle dinleyememiştim. Mest oldu ruhum. Allah razı olsun emeği geçen herkesten. Hizmetleri daim osun!