9 mesaj [Son gönderi]
Offline
Son giriş: 26/05/2011
SİTEDEKİ TÜM KARDEŞLERİM İÇİN....

Yorumlar

Offline
Son giriş: 26/05/2011

canım kardeşim..rabbim kutsal topraklardaki ziyaretlerini kabul eylesin..bizlere gidebilmeyi nasip eylesin inşaALLAH..nasılsın bitanem? bende uzun zamandır netten uzak kaldım..artık yazarız ...selam ve dua ile..

Offline
Son giriş: 26/05/2011

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM, SUDECİĞİM.

ALLAH UMRE'Nİ KABUL ETSİN, ORDA ETTİĞİN TÜM DUALARININ GERÇEKLEŞMESİ DİLEĞİYLE,

ALLAH'A EMANET OL

SEVGİLER

Offline
Son giriş: 26/05/2011

ALLAH RAZI LOSUN KARDESİM.ALLAH İBADETLERİNİDE KABL ETSİN. BİZLEREDE EN KISA ZAMANDA HAYIRLISIYLA GİTMEYİ  O MÜBAREK TOPRAKLARA BASABİLMEYİ NASİP ETSİN. 

SELAM VE DUA İLE....

katre (editör)
Offline
Son giriş: 02/06/2011

cok güzel güller masaallah efendimizin kokusunu hatirlatan gönle ferahlik veren...

masallah,Allah razi olsun

nabi (editör)
Offline
Son giriş: 03/09/2011

Maşallah, ne kadar hoş güller seçmişsiniz Sude kardeş. Allah razı olsun. bizden de size Muhammedî (ASM) bir ömür duası inşallah.

Offline
Son giriş: 30/06/2011

Allah razi olsun:)

Offline
Son giriş: 26/05/2011

sudecim  hosgeldin sefalar getirdin gullerin icinde cok tesekkurler gittin gordun ibadet ettin  ne mutlu sana o mubarek topraklara ayak basip manevi  huzuru yasayip o  huzurla geldin inaniyorum ki bedenin burdadir  ama ruhun ordadir   RABBIM yaptigin butun ibadetlerini kabul etsin .. musait oldugun zaman yasadiklarin guzellikleri yazarsan seve seve okurum dilerim ki yasadigin bu mutlulugu gordugun guzellikleri tekrar yasaman kismet olur  INSALLAH bizede kismet olur gunde 5 vakit yoneldigimiz kabemize bakarak namaz kilmak selam  ve duayla

Offline
Son giriş: 26/05/2011

Hoşbulduk feride kardeşim.Rabbim sana ve tüm arzu edenlere nasip etsin inş.oralar çok güzel hele ramazan başka güzel hiç tanımadığın müslüman kardeşlerinle orucunu açıyosun,hurmanı paylaşıyosun öyle güzel bir duyguki.Allah herkese yaşatsın.kabeyi yakından görmek müthiş bir duygu.resimlerde görmekle,televizyonda görmekle alakası yok orada olmak bambaşka.Allah tekrar gitmeyi nasip etsin inş.

seninde Allah yardımcın olsun.bebeğini hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin.bana ve tüm arzu edenlerede o güzel duyguyu tatmayı nasip etsin inşaAllah.Allaha emanet ol...

Offline
Son giriş: 06/09/2011

sude Allah razı olsun kardeşim.. ellerine sağlık...

(X)
Kapat
-->