2 mesaj [Son gönderi]
Offline
Son giriş: 26/05/2011
sevgili editörümüzün dikkatine!!!!!!

 Esselamü Aleyküm ..canım editörüm sizlerden bir ricam olacak acaba diyorum sitemizde de anında cevablanabilecek bir sistem yapılamaz mı???çünkü bazen yazdığımız yazılar günler sonra yayınlanıyor.ve ben diğer arkadaşlarımında bana katılacağına eminim...burada çok güzel bir dostluğu paylaşıyoruz eğer böyle bir sistem olsa dahada faydalı olurdu bizlere...dikkatinize arz ediyorum.sizlerin samimiyetinize istinaden bunları yazdım.hata ettiysem affola.en derin sevgilerimle..

.selametle kalın inş.....

Yorumlar

editor (editör)
Offline
Son giriş: 26/05/2011

Ve Aleyküm Selam!..
Sevgili Gül kardeşim,  öncelikle, sitemize olan katkılarınız, samimiyetiniz,  güzel paylaşımlarınız için teşekkür ediyoruz. Allah (c.c.) razı olsun, karşılıklı istifade etmeyi ve hayırlara, güzelliklere vesile olmayı nasip etsin!.. Âmîn!..
Aslında bize gönderilen paylaşımlarınız ve yorumlarınız yoğunluğumuza rağmen fazla beklemiyor, 24 saat içinde biz mümkün mertebe yayınlamaya çalışıyoruz.Daha hızlı olmasını, anında yayınlamayı tabiki arzu ederdik ancak malum hanımlar olarak başka başka sorumluluklarımız da olduğundan, hepsine  anında yetişmek çok zor olabiliyor. Öyle sorumluluklar ki hiç birisininden feragat edilmeyecek kadar değerliler. Allah (c.c.) hakkıyla taşımaya, yaşamaya muvaffak kılsın...Siz değerli üyelerimizin de bu durumu anlayışla karşılayacağınızı ümid ediyoruz.
  Arzu ederseniz ileriki zamanda herkesin müsait olduğu bir saat belirleyip bir sohbet saati ayarlarız. O saatte herkes ekran başında olur, önceden belirlenmiş bir konu üzerinde dini bir sohbet, bir bilgi alışverişi, karşılıklı ve anında iletişim kurma güzelliği yaşamış oluruz...
Evet, bu bir fikirdir, müsbet manada, maslahata göre geliştirilebilir...
Allah(c.c.) emanet olun
Selam ve dua ile...

Offline
Son giriş: 26/05/2011

 canım benim dikkate alıp cevablaman bile beni çooook mutlu etti..fikir olarakda çok beğendim.inş yakın zamanda canlı gibi yazışmakta nasip olur...yoğunluğunuzu düşünemedim kusura bakmayın...büşranurumuzuda yeni öğrendim rabbim bağışlasın onuda kocaman öpüyoruz...selam ve dua ile...

not:sizlere gönderdiğim maili aldınız mı???.