7 mesaj [Son gönderi]
Offline
Son giriş: 26/05/2011
SELAMUNALEYKUM KARDESLERIM

SANMAYINKI SIZLERI UNUTTUM SIZLERI COK OZLUYORUM COK KISITLIIDA OLSA PAYLASIMLARINIZI TAKIP EDIYORUM CEVSEN OKUMALARIMI YAPIYORUM KARDESLERIM AMA MALESEF SIZLERLE ESKISI GIBI COK BERABER OLAMIYORUM .EVET COK SUKUR COCUKLARIMA KAVUSTUM AMA HUZUNLERIM SEVICLERIMI ALIP KOTURUYOR MALESEF O KADAR OLUMSUZLUKLARLA KARSI KARSIYAYIMKI SUAN RABBIM YARDIM ETSIN BANA COK SABIR VERSIN ESIMLE COK SORUNLARIMIZ COK OLUMSUZLUKLAR VAR NASIL ASACAGIMIDA BILEMIYORUM SORUNLAR COK BUYUK KARDESLERIM DUALARINIZI BEKLIYORUM COCUKLARIMA KAVUSABILMEK ICIN DUALAR ETTINIZ ALLAH RAZI OLSUN SIMDIDE SU SIKINTILARIMIZI ATLATA BILMEK ICIN DUALRINIZA IHTIYACIM VAR.

RAVZA KARDESIM SORUNLARIMDAN HABERDAR ONLA GORUSEN VARSA EGER ONDAN OGRENEBILIR BANA TAVSIYELERINIZDE OLUSA RAVZA KARDESIM BANA BILDIRIR .

SELAM VE DUA ILE.........

Yorumlar

Offline
Son giriş: 26/05/2011

Aleyküm selam kardeşim,Rabbim yar ve yardımcın olsun.Dualarım seninle.

Offline
Son giriş: 26/05/2011

aleyküm selam ablacım.

inan bu sabah güne başlarken aklıma geldin.sana gül göndermeyi düşünmüştüm ki haberini aldım.ablacım ravzanur abladan öğreneceğim İNŞAALLAH!

ALLAH yardımcın olsun.sıkıntıların her ne ise tez zamanda geçirip bol bol sabır versin sana ablacım..selam ve dua ile...

 

Offline
Son giriş: 26/05/2011

Aleyküm selam Tenzilecim..Bizde seni hiç unutamayız ablacım..Her zaman kalbimizdesin. Ravzanur'dan benim mail adresimi alabilirsin.İstersen yazışır ve dertleşiriz..Ben uzun yıllardır yurtdışındayım..Burada çekilen sıkıntıları bilirim.Belki bir nebze olsun seni rahatlatacak tavsiyelerim olabilir..ALLAH'a emanet ol sevgili kardeşim..

Offline
Son giriş: 26/05/2011

 aleykum selam , 

Ben guruba yeni katıldım. Rabbım yar ve yardımcın olsun. Peygamberlerimizin kurtulusa erdıgı şu mübarek ay senin içinde kurtuluşa vesile olur inşallah.

Offline
Son giriş: 26/05/2011

aleykum  selam     Rabbim  senin  vesilenle  butun  sıkıntıda  olan kardeslerimin sıkıntısini  selamet  derdini derman  etsin  Rabbim  sanada  yardim  etsin  sabra  alis,  sukre  calis  unutmaki  her  karanlik   gecenin  aydinlik  bir  sabahi  vardir  ama  bazen  gunes  hemen  dogmuyo   dogacak  gun  huzur  selamet  derman  ve  sifa getirsin  uzerimizde  eskisinden   bir   iz  birakmasin  Rabbim  seninde  benimde  yar  ve yardimcimiz olsun  bende  sıkıntılar geciriyorum   ben  kalbim  sıkıstıginda   yuregim   daraldinda her  zaman   LA  ILAHE   ILLALLAH   dedim  cok  sukur   sıkıntılarim zikrim  oldu    unutma  RABBIM  IHMAL  DEGIL  IMTIHAN  EDER

Offline
Son giriş: 26/05/2011

SELAMÜN ALEYKÜM,

ALLAH YARDIMCIN OLSUN TENZİLE HANIM,

NERDEYSE TANIDIĞIM HER EVLİ BAYANIN EN BÜYÜK SIKINTISI EŞLERİNDEN KAYNAKLANIYOR; ALLAH TÜM MÜSLÜMAN ERKEKLERİN KALBİNE MERHAMET VE ANLAYIŞ BAHŞETSİN, ONLARI BENCİLLİKTEN VE KATI KALPLİLİKTEN KURTARSIN; ONLARI YETİŞTİRECEK ANNELERE HZ.HATİCE ANNEMİZ'İN AHLAKINI VERSİN...

INŞALLAH EŞİNİZ ALLAH'IN ANILDIĞI MECLİSLERE GİDE GELE HER TÜRLÜ RAHATSIZ EDİCİ HUYLARINI BIRAKIR, İNŞALLAH ALLAH SİZE KOLAYCA BU İMTİHANI GEÇMEYİ NASİP EDER, İNŞALLAH ARANIZA GÜZEL GEÇİM VERİR.

ALLAH'A EMANET OLUN

Offline
Son giriş: 26/05/2011

 canım ablam ...Rabbimin en ağır imtihanlarından birini yaşıyorsun.elbette kolay değil.helede tam çocuklarına kavuşmuşken.eşin için çok şey yazayım isterdim ama Rabbim hidayet etsin inş.kadir kıymet bilenlerden olsun inş.sabret canım ablam sonunda görelim Mevlam neyler inş.hayırlı eyler..okumalardan sakın vazgeçme bitanem.inan okudukça şifa buluyor kanayan kalpler....dualarımdasın inş.ravzanur ablamdan mail adresimi alabilirsin.uzun uzun yazarım o zaman..Rabbime emanet ol...

(X)
Kapat
-->