3 mesaj [Son gönderi]
Offline
Son giriş: 26/05/2011
SEHITLERIMIZ ICIN DUA

YA FETTAH YA FETTAH YA FETTAH 


Ya Rabbim ülkemizin içinde bulunduğu tüm sıkıntıları gider. Şehitlerimize rahmet et, asker ve polislerimizi koru onların yar ve yardımcıları ol. 
şehitlerimizin ailelerine ve tüm şehit ailelerine sabır ve güç ver. Bir daha kimseye evlat,eş,baba acısı gösterme Ya Rabbim.Allahım haksın birsin teksin. Sen dilersen olmazlar olur. Sen dilemezsen yaprak kımıldamaz. 
Efendimizin (s.a.v)hürmetine, tüm sevdiğin kullarının hatrı için, ülkemize zarar vermek isteyenlere fırsat verme. Bayrağımızı indirme, ezanımızı dindirme. Asker ve polislerimize güc ve kuvvet ver Ya Rabbim. Bizlere de sabır ver. Hasbinallahi ve nimel vekil. La havle vela kuvvete illa billah. La ilahe illa ente sübhaneke inni küntü minez zalimin. 
Ya Rab şehitlerimizin şehadetlerini kabul eyle.Ailelerine sabırlar ihsan eyle. 
vatanımızı bölmek için uğraşan, askerimize kurşun sıkan, bizi birbirimize düşman etmek için çalışanları rezil et Yarabbi... 
Vatanımıza,Ezanımıza,Bayrağımıza uzanan elleri Kahhar ismi Şerifinle kahreyle,onlara fırsat verme Ya Rabbi... 
Herşeyin hayırlı olanını ancak sen bilirsin hakkımızda hayırlısını nasib eyle,hakkımızda hayırlı olana gönlümüzü razı eyle... 
Velhamdü lillahi Rabbil alemiyn... 
dualarımızın kabulu için el-fatiha...

Yorumlar

Offline
Son giriş: 26/05/2011

amin amin amin. feridecim bu güzel dua için Allah Razı olsun. Rabbim vatanımızı tüm kötülüklerden kötü lerin şerrinden korusun . bu mübarek gecenin hürmetine tüm polis ve askerlerimizi korusun. 

selam ve dua ile...

Offline
Son giriş: 26/05/2011

Ferideciğim,bu duaya AMİİİNN,AMİİN,AMİİNN!!!Ordumuz kara harekatı başlattı.Muvaffak olurlar İnşaAllah! Vatan hainlerinin cezasını elbet Rabbim verecektir.Teröristleri ve onlara yataklık edenleri rezil et,perişan et  ALLAH'IM!.Amiinn!

nabi (editör)
Offline
Son giriş: 03/09/2011

Amin. bu cuma günü hürmetine Rabbimiz kabul etsin.

İnsanın din kardeşine kıyabilmesinden daha büyük zulüm ve cehalet yoktur. Allah bu zulme insanımızı alet etmek isteyen komiteleri darmadağın etsin, oyunlarını kendi başlarına döndürsün. Bu millete de birlik beraberlik iman şuuru versin. amin.

(X)
Kapat
-->