3 mesaj [Son gönderi]
Offline
Son giriş: 26/05/2011
Rüyada köpek görmek...

Ablalarım ben dün rüyamda bir süs köpeği gördüm... Bana herhangi bir zararı dokunmadı... Rüyamda başka köpeklerde var biliyorum ama görmüyorum. Bu gördüğüm köpeği kardeşim eline almış ve bu dişi bir köpek diyor... Rüyalarda köpek pek iyi değil diye biliyorum... Kardeşimlende aramız bayağa mesafeli. Acaba sizin bir bilginiz varmı bu konuda????

Yorumlar

Offline
Son giriş: 26/05/2011

 canım benim benimde eskilerden öğrendiğim rüyada görülen köpek insanın nefsine işaret eder miş..sana bir zararını dokunmaması inş.nefsinin terbiye olmasıdır.gittiğin dersler artık nefsini zararsızkaştırmaya başlamış diye düşündüm..sende rüyalarını hayra yor hayırlı çıksın canım kardeşim..yinede farklı bir yorumu varsa başka başlıkta paylaşırım...selametle inş...

Offline
Son giriş: 26/05/2011

Selamün aleyküm Karanfil kardeşim.editörlerimiz daha iyi bilirler, ben rüya ile amel edilmez diye biliyorum.Kötü gördüğünüz rüyanın şerrinden ve şeytanın şerrinden  Allah'a sığının derim.
 

Offline
Son giriş: 26/05/2011

Karanfil kardeşim Rabbimiz yusuf (as) hazretlerine böyle bir ilim verdi.rüya yorumlamak büyük bir ilim ister.bende ravzanur ablam gibi rüya ile amel edilmez diye biliyorum..öyle olsa rüyalara  göre hareket edilmiş olsa yada her rüyanın bir yorumu olmuş olsa gerçek hayatımızla içice girerdi diye düşünüyorum.

selam ve dua ile...

(X)
Kapat
-->