5 mesaj [Son gönderi]
Offline
Son giriş: 26/05/2011
lütfen cevap yazın

hayırlı günler diliyorum öncelikle herkese uzun zamandır takip ettiğim bir site çok güzel insan ruhuna çok yi gelen yazılar oluyor. bunları paylaşan herkese teşekkür ederim.

benim bu aralar ruhum çok sıkılıyor. evlilik konusunda genelde hoş olmayan durumlarla karşılaşıyorum.iyi giden bir iş olumsuz oluyor veya çok farklı insanlar oluyor .olsun diyorum demek ki kısmet değil diyorum fakat yine aynı şekilde olaylar oluyor bu konuda çok bunalıyorum karşıma iyi diye çıkıp sonra hüsranla biten kişilerle karşılaşıyorum hep böyle oluyor. lütfen bu konuda bana yardımcı olacak bir dua öğretin çok ümitsizliğe düştüm.sanki hiç evlenemiyeceğim gibi geliyor.

Yorumlar

Offline
Son giriş: 26/05/2011

SELAMÜN ALEYKÜM,

ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN, HAKKINIZDA HAYIRLI OLANI SİZE LUTUF ETSİN, LUTUF ETTİĞİNİ DE SİZE HOŞ GÖSTERSİN.

FURKAN SURESİ, 74. AYET,

"VELLEZİNE YEKULUNE RABBENA HEB LENA MİN EZVACİNA VE ZÜRRİYETİNA KURRATE AYÜNİN VEC'ALNA LİL MÜTTAKİNA İMAME."

ALLAH'A EMANET OLUN

Offline
Son giriş: 26/05/2011

Güzel kardeşim bence kendinizi hiç üzmeyin her daim Rabbinize dua edin.Hakkınızda hayırlısını isteyin.nasip olmayan kişiler demekki size layık değil,kendilerini iyi biri olarak gösterip belki sonra sizi üzecekler.bende geçtim bu yollardan insan nelerle karşılaşıyor sizi çok iyi anlıyorum ama buda bir imtihan vakit saat gelecek.inşaAllah öyle biri çıkacakki karşınıza iyikide beklemişim diyeceksiniz olaylara böyle güzel yönlerinden bakarak kendinizi şimdiden üzmemenizi tavsiye ederim.

Bol bol dua edin Allahtan isteyin Rabbim hayırlı insanları karşınıza çıkarsın  ve nasip etsin inşaAllah 

sevgiler

Allaha emanet olun! 

Offline
Son giriş: 26/05/2011

güzel dualarınız için çok teşekkür ediyorum .lütfen dualarınızda bundan sonra benide unutmayın.ALLAH razı olsun.hakkınızda herzaman herşeyin en hayırlısını nasip etsin

Offline
Son giriş: 26/05/2011

esra kardeşim senin durumunu en az senin kadar iyi anlıyorum.bende bekarım ve her genç kız gibi benimde böyle bir hayalim var.senin geçtiğin bu sıkıntılı süreçten bende geçtim..

bu aralar ruhunun sıkıntılı olması bu meseleyi kafana çok fazla takmandan kaynaklanıyor.sıkıntı,dert,tasa,mutluluk,huzur gibi hadiseler hayatımızda olmasa biz birbrimizi nasıl anlayabilirdik...şimdi senin karşına çıkan adaylar iyi diyorsun sonradan kötü çıkıyor yada olmuyor diyorsun..senin vereceğin bu ciddi karar için bunlar birer tecrübe güzel kardeşim.sen bu olumsuz durumları yaşamasan iyiyi kötüyü nasıl ayırt edeceksin..

sende biliyorsun bu işler nasip ve kısmet...zamanı var ve bu zaman zarfınca kendini soktuğun bu sıkıntılı haller bir çözüm getirmiyor...sabırlı olup Rabbimizden istemeliyiz....

Rabbim hayırlı bir zamanda hayırlı biri çıkarsın karşına ve tez zamanda muradını versin İNŞALLAH!

Selam ve dua ile...

Offline
Son giriş: 26/05/2011

teşekkürler özlem kardeşim;

güzel duaların için teşekkür ediyorum. bu aralar çok ihtiyacım var

RABBİM tez zamanda senin de dünyan ,ahiretin ve akıbetin için hayırlı bir eş çıkarsın karşına inşallah.

tabi ki biliyorum bu işler kısmet...ama insan yinede kaldıramıyor ağır geliyor sürekli aynı şeyleri yaşayınca bunalıyor.RABBİM hayırlısını versin herşeyin.

selam ve dua ile...

 

(X)
Kapat
-->