7 mesaj [Son gönderi]
Offline
Son giriş: 15/12/2011
KATRENİN DİKKATİNE

ALLAH IN RAHMETİ VE BEREKETİ ÜZERİNE OLSUN.SALAVATA ÖN AYAK OLDUĞUN İÇİN RABBİM BİN KERE RAZI OLSUN.SANIRIM PAYLAŞIM BİTTİ HERHALDE.NAPİM KALANINI BENMİ ALSAM ACABA .2 HAFTADA YETİŞTİREBİLRMİYİM BİLMİYORUM.GERÇİ 2 HAFTADAN AZ KALDI .NEYSE BİR FİKİR ALIŞ VERİŞİ YAPALIM.ALLAH A EMANET OL.

Yorumlar

katre (editör)
Offline
Son giriş: 02/06/2011

Selamun aleyküm,

Cenab-i hak cümlemizden razi olsun, biz sadece sebep vesile olan konumundayiz,herseyi yaptiran rahmet-i ilahi..

Netice almak icin sebepler basamagina tek tek basvurmak gerekiyor...basamak atlmadan hareket edilmeli ki yapilacak olan herseyi yaptik, taktiri ilahi diyelim. bunlardan biri dua idi, bunu yapiyoruz insaallah ama bunun disinda aileninde yapmasi gereken seyler var, cocukla daha cok ilgilenmek, belki baska bir doktora götürmek, eger gercekten bir hastalik sebebi yoksa, cocuga güven duygusunu kazandirmak,bazi cocuklar bu yüzden konusmuyor vs. artik onu siz daha iyi bilirsiniz.

salavatlar ayin 6 na kadar okunmus olmasi lazim insaallah, geriye 994 tane kaliyor, siz 94´ ü alin gerisi ben alayim,insaallah tanidiklarima verrim biraz,olmazsa ben okurum insaallah, belki daha alanda olur burda sitede...

siz eger okuyabilirseniz 94 taneyi okuyun.gerisini ben hallederim insaallah.

Offline
Son giriş: 15/12/2011

 ADETAMAM İNŞ.BEN 94 ADET ALIYORUM.SANIRIM ESRAKADA 100 TANE ALIYORMUŞ SEN HESAPLAYIP GERİ KALANINI AYARLAYABİLİRSİN.BENDE ABİMLERLE KONUŞTUM ÜSTÜNE DÜŞECEKLER.BİZLER TEDBİRİ ALALIM TAKDİRİ ALLAH A BIRAKALIM.HEY ŞEY İÇİN TEKRARDAN ÇOK AMA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.RABBİM KALBİNE GÖRE VERSİN SENİ HİÇ YALNIZ BIRAKMASIN.

katre (editör)
Offline
Son giriş: 02/06/2011

Amin Allah razi olsun esra 100 tane aldi geriye 800 tane kaliyor,insaallah okuruz,isteyen olursa bitmemisse yine bunun icinden verilir.

Offline
Son giriş: 26/05/2011

Diğer maile yazmıştım, buraya da yazayım istedim.

250 tane de ben alıyorum, İnşallah

Offline
Son giriş: 26/05/2011

selamun aleykum ben de 100 adet daha alabilirm.

Offline
Son giriş: 15/12/2011

ÇOK SAĞUL ESRAKA.SİZ BENİ SEVİNDİRDİNİZ RABBİMDİ SİZİ SEVİNDİRSİN ,ALLAH IM HEP KORUSUN SENİ.

Offline
Son giriş: 26/05/2011
amin hepimizi inşallah.Sizlerde benim için hayırlı bir evlat için dua edin inşallah Rabbim bana da sağlıklı hayırlı bir evlat nasip etsin Allah razı olsun.
(X)
Kapat
-->