3 mesaj [Son gönderi]
Offline
Son giriş: 15/12/2011
KALBİM AĞLIYOR

CANIM PEYGAMBERİM KEŞKE GELSEYDİN YÜREĞİM YANIYOR KALBİM HİÇ SUSMADAN AĞLIYOR.SENİ OKADAR ÇOK ÖZLEDİMKİ İÇİMDEN NASIL HAYKIRIYORUM KEŞKE KEŞKE BİKERECEİK GÜL CEMALİNİ GÖRSEYDİM DİYORUM.DÜN GECE YİNE BEKLEDİM SENİ.ACABA DEDİM UYURSAM RÜYAMAMI GELİR YADA UYUMAYIP BEKLESEM KARŞIMA CANLI OLRAK MI GELİR.GÜNLERDİR BEKLİYORUM.

 

SIRF RÜYA GÖRMEK İÇİN UYUYORUM.BENİM UYUMA TARZIM BU.SADECE RÜYA GÖRMEK İÇİN DİNLENMEK İÇİN YATMIYORUM.BİLİRİMKİ BİR SÜRÜ KULUN BENİM GİBİ YOLUNU GÖZLER.AMA BENİM SENİ BEKLEDEİĞİMİ NASIL SENİ GÖRMEYİ ARZULADIĞIMI BİR BEN BİLİRİM BİR ALLAH BİLİR.NEOLURSUN BİKERECİK GÖREYİM SENİ BİKERECİK.SENİ GÖRMEK İÇİN CANIMI SEVE SEVE BU YLDA VERMEYE RAZIYIM.AMA BEN UMUDUMU YİTİRMEDİM.

YİNE BEKLİCEM SENİ BEN İNANIYORUM BİR GÜN GELECEKSİN BU GÖZÜ YAŞLI YÜREĞİ YARALI KULUNU GÖRECEKSİN.BEN HEP BU UMUTLA YAŞAYACAĞIM.AMA BAZEN HASRETİN YÜREĞİMİ YAKIYORDA YAKIYOR İŞTE OZAMAN SANA KAVUŞMAYI OKADAR ÇOK İSTİYORUMKİ.CANIM PEYGAMBERİM CANIM RESULUM.ANAM BABAM CANIM HER ŞEYİM SANA FEDA OLSUN. 

Yorumlar

katre (editör)
Offline
Son giriş: 02/06/2011

katre (editör)
Offline
Son giriş: 02/06/2011

Efendimizi (sav) özlemek, beklemek,hasret göz yaslari dökmek...belki bazen yere göge sigmamak..bütün bu duygulari yasiyan kisileri ben bahtiyar buluyorum, ne mutlu diyorum,ne güzel bir dert bu..

Ne güzel bir bekleyis bu...ne gözel bir özlemdir bu...her ne kadar ici yaksada,acitsada bu halle gecen her saniye bir mutluluk sebebidir.

Ne insanlar var,peygamber sevgisi, hasreti yüreklerine hic ugramamis...bu halinizi bir üzüntü degil bir ikram ve efendimizin bir iltifati olarak görün, herkes bu sevgiyi yasayamiyor...

Görmek degildir belki sadece mesele,onu icinde yasatmak, onun gibi yasamaktir..

Offline
Son giriş: 15/12/2011

DOĞRU SÖYLÜYORSUN ASLINDA BEN SADECE RÜYAMDA GÖRMEYİ İSTİYORUM AMA OKADAR ÇOK İSTİYORUMKİ ONU OKADAR ÇOK SEVİYORUMKİ ANLATAMAM.BELKİDE KALBİMDE YAŞIYORDUR.O YÜZDEN KALBİM HİÇ SUSMUYOR.

(X)
Kapat
-->