2 mesaj [Son gönderi]
nabi (editör)
Offline
Son giriş: 03/09/2011
İstifadeli bir site

Kardeşlerim,

biraz önce tevafuk etti, nurlardan istifade ederek yeni bir site açılmış: http://www.allahaiman.com/

renkli cıvıl cıvıl resim ve açıklamalarla imanın delillerini anlatıyor.  Risaleleri okurken aklen bildiklerimiz burda görsel halde yayınlanmış. İnsanın daha yakinen malumatını huzur haline taşımasına vesile olmuş. Çocuklarımızla birlikte inceleyip onların da kainatı Allah hesabına görmesine faydalı olur biiznillah. Hergün muhatap olduğumuz pekçok nimet ve bitki hayvan meğerse çok farklı tevhid delilleri imiş. Bu kadar ayrı çeşitte tevhid delilini görünce hem şaşırdım hem sevindim, elhamdülillah, kainat kitabı ne kadar muhteşem yazılmış, yazılıyor her an.. inşallah inceleyip istifade etmemiz nasip olur.

slm ile.

Yorumlar

Offline
Son giriş: 12/03/2012

Allah sizlerden iki cihanda razi olsun boyle guzel sitelr icin..ben sizin siteyi cok takip ediyorum ve cok begeniyorum haftalik gelen butun yazilri okuyor word kaydediyorum..
bizlere boyle uzel yazilar siteler sundugunuz icin Allah razi olsun..bu sitelerde emegi gecen a'dan z'ye her kim var ise yuce mevlam mukafatini iki cihanda kat kat versin..sizleri iki cihanda mutlu eylesin Amiin..

oyle cok isterdim ki sizlerin sitelrinize bir nevi yardimim olsun...

evet soylediniz siteyi biliyorum..hata bir cok sitenize uyeyim..
seyrangattv..
nur pencersi.
ya oyle cok ki eleimden geldigin okumalarim hep sizin sitelrden oluyor..
Allah binlerce kere razi olun Amiin..
yuce mevlam boyle degerli insanlari hizmetlerinde her daim yardimcilari olsun ..

nabi (editör)
Offline
Son giriş: 03/09/2011

Allah kabul etsin kardeşim. ben de bu siteyi ilk tandığımda çok memnun olmuştum. hanım hanıma ehemmiyetli konuları yazabiliyor, birbirimizin derdiyle dertlenip çözüm sunabiliyoruz. manevi şirkette ahirete ticaret için çalışabiliyoruz. elhamdülillah kardeşler samimi gayretli, insanı şevke getiriyor. böyle siteleri kuranlardan devam ettirenlerden dua edenlerden Allah ebeden razı olsun. önümüz 3 aylar, sıcaklık gaflet istila ediyor bazen. ne yapalım nasıl bir tempoya girelim, tavsiyeniz olursa yazar mısınız.
slm ile.

(X)
Kapat
-->