6 mesaj [Son gönderi]
nabi (editör)
Offline
Son giriş: 03/09/2011
Filistin İçin Dua

Kardeşler,

Bu akşam saat 21:00'de Filistinli kardeşlerimiz için toplu dua yapılıyormuş. Biz de Cevşen, salavat, istiğfar ile katılalım inşallah. Suriye deki kardeşlerimizi de unutmayalım.

Alem-i İslam'a Cenab-ı Hakk hayırlar huzurlar indirsin lutfuyla. amin.

Yorumlar

nabi (editör)
Offline
Son giriş: 03/09/2011

Kardeşler Gazzede tam bir can pazarı kurulmuş durumda.ölenlerden çocuk olanlar da var. yüreği dağlı ana babalar var. hayalen Filistine gidelim.. Rabbimiz kardeşlerimizi muhafaza etsin.

Rehber (editör)
Offline
Son giriş: 01/06/2011

nabi (editör)
Offline
Son giriş: 03/09/2011

Yavrucak kimbilir şefkat dolu bir sineye sığınmaya ne kadar çok ihtiyacı hissediyor. İnşallah biz de etrafımızdaki yetim çocuklara sinemizi açabiliriz. Ankarada bir abla vardı, eşinin geliri iyi durumdaydı, abla da çok şefkatli, Allah rızası için yaşayan bir hanımdı.yetim kız çocuklarını alıp evlilik yaşı gelene kadar İslami terbiye ile büyütüyordu. Allah razı olsun. Evini, işini herşeyini o 2 kıza göre tanzim ediyordu. Rabbimiz sadrımızı genişletsin lutfuyla.

katre (editör)
Offline
Son giriş: 02/06/2011

Rabbim zulme ugrayan bütün kardeslerimizi rahmetiyle korusun,ahirette onlara büyük mertebeler ihsan eylesin, Alem-i islama birlik ve beraber versin amin..

Gece 3 te insaallah tehecüte kalkilacak bizim burda,Rabbim edilen butun dualari kabul etsin.

nabi (editör)
Offline
Son giriş: 03/09/2011

Burda da 3te teheccude kalkılacak inşallah. Rabbimiz bizi gafletten uyandırsın. hayal bile edemiyorum nasıl yaşıyorlar orda her an şehadet ihtimaliyle.. yani nasıl bi hayat anlayışları var, sırf cihad için yaşıyorlar herhalde. zulümlere karşı Rabbimiz mukavemet versin. görünür görünmez ordularıyla kardeşlerimize yetişsin.

yagmur damlasi (Ziyaretciden)

Yuce rabbim kimseyi bu sekilde imtihan etmesin insaallah gercekten hergun olumle burun buruna yasamak cok zor olsa gerek dusunmesi bile insani urpertiyor .Ama dusundugum zamanda imtihan ne kadar zor olursa Rabbimin verecegi mukafatda o kadar buyuk olur diye dusunuyorum en iyisini Rabbim bilir tabi ki, orda yasayan kardeslerimize Yuce Mevlam sabir versin insallah .Olum vaki oldugunda Rabbim ,zorda kalan kardesleriniz icin ne yaptiniz diye sorunca yanlarinda olamasakta ,yardimda bulunamasakta en azindan dua ettik acilarini acimiz bildik diyebiliriz insallah .
Utanıyorum senden çocuk !

Kafire attığın taştan,
Dökülen bir damla kanından...
Sinendeki dava aşkından,

Utanıyorum cesaretinden...
Göğsünde taşıdığın yürekten...
O bayrağı öyle sıkı sıkı
tutuyorsun ya Hak aşkıyla,
O mübarek taşı kavrayıp
yüreğinle fırlatıyorsun ya
düşmana,

Utanıyorum senden Ey Filistinli
çocuk !
Gözlerine baktıkça eziliyorum...

(X)
Kapat
-->