6 mesaj [Son gönderi]
nabi (editör)
Offline
Son giriş: 03/09/2011
BEBEĞİMİZ İÇİN DUA

SA kardeşler,

 elhamdülillah bu sabah 11 itibarıyla teyze oldum :) Masum, tertemiz bir masnucuk. Rabbim son nefesine kadar öyle temiz muhafaza etsin.

bebeğimiz nur yumağı "Ece"cik. anne babasının daha ziyade ibadet ve takvaya sarılması, bebeğimizin imanlı, güzel ahlaklı, peygamberini (ASM), Kur'an'ını bilen bir bebek olması için, halis dualarınızı rica ediyoruz. Rabbimiz cümlemizin evladlarını has kulu etsin; has kullarıyla karşılaştırsın. slm ile..

Yorumlar

Offline
Son giriş: 26/05/2011

Nabiciğim, gözünüz aydın.  Minik Ece hoş gelmiş dünyaya. Allah anneli babalı, mutlu ve huzurlu aile ortamında büyümeyi, hakiki müslüman olmayı nasip etsin. minicik el ve ayaklarını benim için öper ve koklarsan sevinirim.sağlıklı, hayırlı  gelecekler dilerim. sevgilerimle.

nabi (editör)
Offline
Son giriş: 03/09/2011

Allah razı olsun kardeşim. inşallah ilk görüşümde senin için öpecegim.kandilimiz mubarek olsun.

nabi (editör)
Offline
Son giriş: 03/09/2011

amin amin kardeşlerim. Cenabı Hak cümlemizin evladlarını salih saliha etsin. sıddıklardan yazsın. evet şimdi çok tatlı masum, öyle masum ki.. Hu hu deyince bi değişiyor, ee ee diye ninni tutunca fazla tepkisi yok :)  çocuga imanlı Kur'anlı bir terbiye vermek inşaallah nasip olur.

Ece bebek tüm teyzelerinin ellerinden öper.

Offline
Son giriş: 15/11/2011

A.S.Kardeşim.Ailesine ve islam alemine hayırlı ve uğurlu olsun. Sağlık ve esenlik dilerim.Takva ehli,nur hizmetinde daim koşturan,güzel ahlaklı,saliha bir insan olmasını Rabbimden dilerim.O tatlı kokusundan bizim içinde koklamanızı dilerim.Selamlar

katre (editör)
Offline
Son giriş: 02/06/2011

Masaallah cenab-i hak alem-i islama hayirli bir evlat eylesin,Anne babasinin kurtulusuna vesile eylesin.

Ne kadar masum ve tatlidir simdi,Allahim korusun.Tekrar hayirli olsun abla.

Offline
Son giriş: 26/05/2011

selamun aleykum nabi ablacim gozunuz aydin RABBIM hayirli ve saliha  bir kul   olmasini nasip etsin ailesinin yuzunu her iki cihandada guldurtsun INSALLAH  ECE bebegin dunyaya gelisi evlerine bereket ,huzur ,mutluluk getirsin o mis cennet kokusundan cok opun benim yerimede 

(X)
Kapat
-->