4 mesaj [Son gönderi]
Offline
Son giriş: 15/12/2011
BAZAN DAYANAMIYORUM.

ÖNCELİKLE CUMANIZ MÜBAREK OLSUN.EVET BAZAN DAYANAMIYORUM.HAKSIZLIĞA.KİMSENİN ACIMA DUYGUSU KALMAMIŞ.KİMSE KİMSEYE ACIMIYOR.ŞUAN DIŞARIDA YAĞMUR YAĞIYOR İŞYERİNDEKİ KÜÇÜK  ÇUCUĞU DIŞARI SALIYORLAR HEP ISLANMIŞ.BENİM FERYAT ETMEM BİR İŞE YARAMADI YAZIKTIR DEDİM.KİMSE DİNLEMEDİ SÜREKLİ ISLAK ISLAK DIŞARI SALIYORLAR.OKADAR ÜZÜLDÜMKİ.

DAHA BUNA BENZER BİR SÜRÜ ÖRNEK.ÇOK KAFAMA TAKIYORUM.NORMALDEDE ÇOK DUYGUSALIM.İMKANIM OLSADA HERKESE YARDIM ETSEM.GERÇEKTEN YAŞAMAK ÇOK ZOR.BAZAN SUSAYIM DİYORUM İÇİME ATIYORUM YİNE OLMUYOR.HERKESTEN HER ŞEYDEN RABBİME SIĞINIYORUM.HİÇ KİMSE BİLMESEDE O BİLİYOR İÇİMDEKİ FRTINAYI.KİMSENİN DUYMADIĞI O SESİ YARADANIM DUYUYOR.

YAKARIŞIMA İCABET ET BIRAKMA BENİ ALLAHIM.BENİ SENSİZ BIRAKMA BENİM HER ŞEYİM SENSİN.BANA İMAN GÜCÜ VER BANA SEBAT VER YARADANIM.KALBİM ÇARPTIĞI MÜDDETÇE SADECE SENİ ANSIN SADECE SENİ YAŞASIN.

Yorumlar

Offline
Son giriş: 16/01/2012

Dua en büyük silahtır zalimlere karşı.. zalimin zulmüne de sessiz kalmamak bir mümine düşen yegane görevlerdendir.. siz zulme boyun egmeyın,egdirmeyin..dualarınızı da eksik etmeyin hiç..Rabbim gören bilendir.. yapanın yaptıgınıda ,yanan yüreğide görür..

Malesef öyle bir zamandayız ki,kendimize bile acıyacak duruma geldik..Rabbim toparlasın bizi inşaAllah..

Selam ve dua ile.

nabi (editör)
Offline
Son giriş: 03/09/2011

amin kardeşim. ne zor günlerdeyiz değil mi.. şefkat merhamet hürmet gibi ulvi hisler insanların kalplerinden silinmiş.. insanı insan yapan ahlaki değerler unutulmuş hatta bazı akıl fukaraları hor görür olmuş.. bunlara karşı bizim yegane sığınağımız Rabbi Rahimimiz, fiili duamız ise  "manevi cihad" etmek yani önce kendi nefsimizi eğitmek sonra etrafımızdakilerin halle kalle manevi eğitim almalarına vesile olmaya çalışmak. küçük de olsa bu manada adımlar atarsak hem vicdanen daha ferah hem de Rabbimize daha yakın oluruz inşallah.

Offline
Son giriş: 15/11/2011

Amin,amin kardeşim.Rabbim hepimizi kalp katılığından korusun,merhamet duygusunu kalbimizden söküp almasın,daim içimize Allah korkusunu versin.selamlar

Offline
Son giriş: 26/05/2011

Örf adet, saygı sevgi, insani değerlerimizi yavaş yavaş yitirdiğimiz günümüz de RABBİM merhametini elimizden almasın. çiçeğe böceğe, ağaca hayvana, mazluma yoksula, kısaca tüm mahlukata hak yemeden, duyarlı davranmayı YÜCE YARADAN nasip etsin hepimize...

(X)
Kapat
-->