21 mesaj [Son gönderi]
Son giriş: 26/05/2011
500 kisiden 500 yasini serif

ARKADASLAR HASTA OLUP VE HAMILE OLMAYI COK ARZU EDEN GULPERI ARKADASIMIZ ICIN YASINI SERIF OKUMAYA VARMISINIZ HERKES 1 TANE OKUYACAK ONUNDA ANNE OLMASI ICIN 3 yıllık evlı polıkıstıkover hastası  ve tedavı gorup ılk 1 bucuk sene ve basarısız olunca ara verip 8 ay sonra sogan suyu ıcip ertesı ay gebe kalip ve bılmedigi icin ve dusurup hemen doktora gıdip tekrar bebek tedavısıne baslayip ama yıne ılacların faydası olmayinca asılamaya karar verilip ve ılk denemede tutup yıne dusurunce bebegini   once RABBIMIN izni sonra sizin okuyacaginiz yasini serif ve gonulden edeceginiz dualarla yardim bekliyor kimler okur ben okuyacam benim yasadigim harkulade duyguyu anneligi gulperide tadip yasasin diye

Yorumlar

selamun aleykum  gulperinin  bebegi olmasi icin  yasini serif okuyan butun gonul dostlarimindan  RABBIM razi olsun  500 kisiden 500 yasini serif okumalari tamamlanip hocaya dua ettirmis gulperi simdi 1 aylik bebek bekliyor  ben size haber vermek istedim sitemizdede bebeginin olmasini cok arzulayan degerli dostlarim icinde bir fikir olur kanisindayim MEVLAM  okuyanlarin evlatlariyla her daim mutlu olmalarini nasip etsin  gulperiyede hayirli saglikli olarak  bebegini kucagini  almayi nasip etsin 

çok sevindim feride ablacım.Rabbim hayırlı sağlıklı evlat verir inşallah. Bende bebek için uğraşanlardanım acaba benim içinde bi katılım yapabilirmiyzi ?

ESRAKA  CANIM BEN BU YORUMU  PAYLASMAMDAKI NEDEN SENIN VE NABI ABLAM ICIN BIR FIKIR OLSUNDA  YASINI SERIF OKUTARAK  VE  NIYETINIZ  SAGLIKLI BEBEKLERINIZI KUCAGINIZA ALIRSINIZ DIYE DUSUNMUSTUM INSALLAH RABBIMIN BANA TATTIRIP YASATTIGI HARKULADE DUYGUYU EVLADINI KUCAGINA ALMA MUTLULUGUNU  DILIYOR VE DUA EDIYORUM KI MEVLAM SIZEDE NASIP KISMET EDER  INSALLAH    

CANIM GULPERI SU AN 1 AYLIK  HAMILE BENIM BASKA ARKADASIM  CEYDA SEZERYANLA DOGUM YAPTI KIZI CEYLIN COK AZ YASAYIP VEFAT ETTI SIMDI ONUN ICIN SAGLIKLI BEBEGINI KUCAGINA ALIP ANNE OLABILMESI ICIN OKUYORUZ YANLIZ CEYDA AY SONUNA KADAR KIM NE KADAR OKUYABILIRSE DIYE NIYET ETTI VE OKUMALAR TAMAMLANDIGINDA

HOCAYA SAYI VE ISIMLERE GORE DUA ETTIRECEK  SENDE OKUTMAK  ISTERSEN BEN SEVE SEVE OKURUM SITEDEKI GONUL DOSTLARIDA KATILIR OKUMALARIMIZA SEN YENI BIR BASLIKLA YASINI SERIF OKUTMAK ISTEGINI DUYUR  VE BASLAYIP OKURUZ SENIN NIYETINE  YER GOK DUA UZERINE MEVLAM BIZIM DUALARIMIZADA ICABET EDERDE INSALLAH SENIN EVINDEDE BIR SAGA BIR SOLA ANNE DIYE KOSAN EVLATLARIN OLUR INSALLAH  HAYIRLI HABERLERINI ALMAK .....DILEGI VE DUASIYLA  A .E.O ...

Allah razı olsun Feride Ablacım  . bende burda okuduktan hemen sonra etrafımdaki kişilere ilettim ve yaklaşık 250 adet oldu sanırım. Dünde rehber ablaya yazı gönderdim kalan 250 adet için yardım edebilirmisiniz diye ama henüz bir cevap gelmedi. Ay sonuna kadar inşallah toparlayabiliriz. Tekrardan Allah razı olsun.

katre (editör)
Son giriş: 02/06/2011

Masaallah Rabbim tamamina erdirsin, hayirli ve saglikli daha nice evlatlar nasip etsin amin.

cok sevindim,Yasin-i serif cok sikintidan kurtulunmasina vesile olmustur elhamdülillah..

Son giriş: 14/12/2011

selamün aleyküm ... gülperi kardeşimiz için üç kişilik yasin inşallah tamamdır rabbim yar ve yardımcısı olsun inşallah...

Son giriş: 12/03/2012

Hayırlı günler ALLAH isteyen herkese tattırsın annelik duygusunu  rabbim hayırlısını nasip eylesin 1 yasini şerifte ben okuyacağım inşaallah ALLAHa emanet olun.

Rabbim dualarınızı kabul etsin. Bende uzun zamandır anne olmak isteyipte olamayanlardanımo yüzden gönülden hakkında hayırlısını nasip etmesi için dua edeceğim ve 1 tane de ben alıyorum. Rabbim isteyen herkese (banada)hayırlısını versin inşallah.

Son giriş: 14/12/2011

rabbim kardeşimizin yardımcısı olsun inşallah.. vatana , millete, islama hayırlı, sağlıklı sihatli evlatları olsun inşallah.. bende 3 tane okurum inşallah.. ama herkese bir tane mi olucak onu anlamadım :)

pamukcum guzel dilek ve dualarin icin RABBIM razi olsun evet canim kisi basina 1 yasini serif okunacak daha yeni baslandi  okumalara istersen 3 yasini serifi alip 1 tanesi sen okuyup  diger 2 sini baska okuyabileceklere  verebilirsen senin vesilenlede  3 tane daha okunmus olur 

Kullanıcı girişi