5 mesaj [Son gönderi]
katre (editör)
Offline
Son giriş: 02/06/2011
MiRAC KANDiLiNiZ MÜBAREK OLSUN...

Yorumlar

katre (editör)
Offline
Son giriş: 02/06/2011

katre (editör)
Offline
Son giriş: 02/06/2011

Alem-i islamin mirac kandili cümlemize mübarek olsun,peygamber efendimiz (asv) kulluguyla miraca yükselmistir,bu kandilde bizim miracimiz olsun, yüregimizi catlatarak cenab-i hakkin dergahinda af diliyelim..

Bugün hayatimizin dönüm noktasi olsun, yapmak isteyipte bir türlü yapamadigim bütün hayirli isler bugün itibariyle hayatimizda yer almaya baslasin insaallah.

Herkes kendi icinde ne konuda eksik oldugu en iyi bilendir,Rabbim cümlemizi ona layik bir kul olma kivamina getirsin,Efendimize layik ümmet eylesin.

Bugün günahlardan hicret edelim...Bu bicare kuluda duanizdan eksitmeyin.

selam ve dua ile...

Offline
Son giriş: 03/04/2012

Selamün Aleyküm Katre'cim. Mirac kandilimiz mübarek olsun dualarına katılıyorum inşaallah layık ümmet olabiliriz.Ve ben sana dün yazacaktım ama fırsatım olmadı yine yazdıklarımız denetlenerek yayınlansa daha güzel olacak diye düşünüyorum sanki biraz karışıklık oluyor gibi geldi bana naçizane fikrim bu.Siz daha iyi değerlendirirsiniz ama ben de söylemeden geçemedim :)
Allah razı olsun siteden çok faydalanıyorum ,emeği geçen herkesten Allah razı olsun.
Selam ve dua ile kardeşim

katre (editör)
Offline
Son giriş: 02/06/2011

Aleyküm selam Nurselnur´cum sitede yazilan yorum vs. seyleri bir süreligine onaysiz direk yayinlama testi yapiyoruz, eger üyler bu durumdan daha cok memnun kalirsalar böyle devam edecek insaallah,biraz daha sistemli ve kontrollu bir denetime gecme gayretindeyiz,cenab-i hak hayirlisini versin,bende onayli yayinlama taraftariyim fakat cogunlugun istegine göre hareket edilecek insalllah.

ilerleyen zamanlarda site bazi yenilikler olacak,daha güzel bir hal alacak Allahin izniyle. Dualarinizi bizlerden eksit etmeyin. selam ve dua ile...

nabi (editör)
Offline
Son giriş: 03/09/2011

amin amin amin kardeşim. Cenabı Hak külli hayırlara mukaddeme eylesin bu kandili. Miracımızdaki ağırlıklarımızı bırakıp evci kemalata uruc etmeyi nasip eyles,n hep beraber. Hakkı hak bilip ittiba etmeyi batılı batıl bilip içtinab etmeyi nasip eylesin. Rasulullah(ASM) Efendimizin sunnetinden hissemizi ziyade eylesin. Mirac kandilimiz mubarek olsun.

(X)
Kapat
-->