3 mesaj [Son gönderi]
Offline
Son giriş: 30/06/2011
Ey Insan...

 

EY İNSAN..!

CENNETİ İstiyorsan, İstenilen Gibi Yaşa;

CEHENNEMİ İstiyorsan, İstediğin Gibi Yaşa... KARAR SENİN.!'


"Ey gökleri ve yeri yaratan! Sen dünyâ ve âhirette benim yardımcımsın.. Müslüman olarak canımı al ve beni sâlihlere kat!" (Yûsuf 12/101)


"Ey Rabbimiz! Bize dünyâda iyi hâl ver ve âhirette de merhamet ihsan et ve bizi Cehennem azabından koru." (Bakara 2/201)

Yorumlar

Offline
Son giriş: 06/01/2012

Özlem kardeş bu resim ve vecize evimin salonunda asılı.Her baktığımda bir iç çekip düşünüyorum.Acaba hangi yolu tercih ettim bugün yaptıklarımla?...........

Offline
Son giriş: 26/05/2011

ozlemcim bir anket yapilsa ve insanlara sorulsa CENNETIMI  yoksa CEHENNEMI '' mi istersiniz  ??? diye hic  suphesiz herkes  tabi tabi ki CENNETI istiyoruz diyecekler ve bir ALLAHIN kulu  demez ki CEHENNEMI istiyorum diye eee madem hepimiz CENNETI istiyoruz o zaman CENNETI kazanacak amellerimiz varmi ?? kabre girdigimiz  de  bizi kurtaracak amelimiz olan NAMAZIMIZA   dikkat ederek tadili erkana uyarak kiliyormuyuz acaba ?? RABBIM cenneti  hak edip kazanacak hayirli bir omur  yasatsin ki  INSALLAH  RABBIMIN sozu girin CENNETIME olsun  INSALLAH  cumlemize 

Offline
Son giriş: 30/06/2011

Süphesiz herkez cennete gitmek ister ama cennete girebilmek icin ne yaptik acaba? Hak ettik mi?

Insanin iyi niyeti, kalbinin temizligi yetmiyor, atalarinin dindarligi da kurtmayacak kimseyi. 

Allah tüm insanlara hidayet versin. Tüm müslüman kardeslerimin müslümanligi lafda kalmaz insallah, herseyimizle müslüman olalim. 

Insallah Rabbimizin emirlerinden disariya cikmayiz. Insallah namazlarimizi tadili erkana uyarak kilmak nasip olur. Insallah dinimizin güzel ahlaklariyla ahlaklanip efendimizin (s.a.v.) yolundan gidip onun iftihar edecegi ümmetinden oluruz. 

(X)
Kapat
-->