6 mesaj [Son gönderi]
Offline
Son giriş: 26/05/2011
Editörüm, bilmeden sizi darılttım mı yoksa ? ?

Yorumlar

Offline
Son giriş: 26/05/2011

Selamün Aleyküm,arada bir de  olsa, minik  yazılar (cevaplar) yazardınız. Hakikaten de, yavaş  yavaş, bana  kırgın  olduğunuzu  düşünmeye  başladım ve  üzüldüm..Yanılıyor muyum?

Offline
Son giriş: 26/05/2011

 evet ablam bu aralar benimde dikkatimi çekti..sanki bir sessizlik içinde editörümüz.hayır olur inş...belkide paylaşımların yoğunluğundan bizlere sıra gelmiyordur...:))

güzel düşünelim canım ablam..selam ve dua ile..

editor (editör)
Offline
Son giriş: 26/05/2011

Ve Aleyküm Selam!..

Nevra ablacım, kırgınlık ne demek!.. aklım sizlerde ama yazamıyorum kusura bakmayın lütfen!..Gül kardeşimizin de biraz tahmin ettiği gibi bu aralar günlerimiz  çok yoğun geçiyor, bir koşuşturmaca yaşıyoruz, ELHAMDÜLİLLAH... Ama bu yoğunluk geçici bir süre için diye düşünüyoruz.Malum büşranur hanım da ayrı bir alem, haricine ilgi dağılsın istemiyor...  :)  o nedenle sitede acil işlerin dışında fazla kalamıyoruz . Güveniniz, samimiyetiniz bizleri memnun ediyor, Allah (c.c.) bozmasın daim kılsın ...  Âmîn!..

Evet, "güzel bakan güzel görür, güzel gören güzel düşünür, güzel düşünen hayatından lezzet alır."

Allah (c.c.) emanet olun!..

Selam ve dua ile...

Offline
Son giriş: 26/05/2011

Sevgili  editör  kardeşim, içimi  rahatlattınız. Minik Büşranur  hanımı  benim  için  koklayıp  öpermisiniz? hayırlı  cumalar...

editor (editör)
Offline
Son giriş: 26/05/2011

Selamün Aleyküm!..

Ablacım, mesajınızı aynen iletiyorum, Allah (c.c.)razı olsun...Büşranur da havva ablası gibi yakında yazacak İNŞAALLAH, o da sizlere sevgi ve selamlarını iletecek  : )

Türkiyeye geldiğinizde ziyaretimize gelirsiniz diye ümid ediyorduk ama galiba fırsatınız olamadı.

Allah'a (c.c.)emanet olun...

Hayırlı cumalar!

Selam ve dua ile..

Offline
Son giriş: 26/05/2011

Sevgili  kardeşim,sizlerle  tanışmayı  ben de çok  arzu  ediyorum. İstanbul'un bir ucunda siz, diğer ucunda biz kalıyoruz.Birbirimize çok uzağız.Malum Ramazan ayı, iftar sofraları derken fırsat olmadı.Birde Bursa seyahati, izin  bitiverdi.Birgün kısmet  olur da  görüşürüz  İNŞAALLAH!.Hayırlı  akşamlar..  Minik  hanıma, Allah  rahatlık versin. Benim uykularım onun olsun...