10 mesaj [Son gönderi]
Offline
Son giriş: 26/05/2011
gül dostlara selam olsun

Yorumlar

Offline
Son giriş: 26/05/2011

En nihayet bizim GÜLÜMÜZ gelmiiiiş! Hoş geldiiin!safalar getirdin.ALLAH eksikliğni göstermesin!Sevgilerim ve selamlarımla...

Offline
Son giriş: 26/05/2011

 aleykum selam kardesım,

hosgeldin sefalar getirdin.

selam ve dua ile...

Offline
Son giriş: 26/05/2011

Canim menim salamaleykum.imtahanlarin bittimi?nerdeydin sen?ozledim seni.

Offline
Son giriş: 26/05/2011

Aleykumselam ablaların gülü hoşgeldin.nasılsın?özlettin kendini.Allaha emanet ol sevgiler..

Offline
Son giriş: 26/05/2011

 Hoşbuldum...hepinizi çoook özledim inanın hep aklımdaydınız şimdi neler yazmışlardır diye..ama elde olmayan sebeblerden ayrı kaldım..

canım nevra ablam Rabbim hiçbirinizin eksikliğini göstermesin inş.hepimiz birer can olduk birbirimize.Rabbim bağlarımızı güçlendirsin inş.

yasemin kardeşim senin bebişler nasıl..sen nasılsın..Rabbim sağlık versin inş.

rabiacım hamdolsun iyiyiz dersler yoğun geçiyor..şimdiye kadar girdiğim derslerde sınıf ta 1.ciyim çok şükür..:)...ama çok çalışıyorum inan.sen neler yapıyorsun çocukların nasıl..?yaz bana..bende seni çoook özledim..

sudecim..nasılsın güzel kardeşim..?yazışalım inş.bende sizleri çoook özledim..koşuşturmalar bitmiyor.Rabbim üstesinden gelebilmeyi nasip etsin inş.birde çocuklar çiçek çıkarttılar.onun sıkıntısı vardı.önce kızımda başladı şimdide oğlumda var.salgın mı bilmiyorum? ama bu sıralar büyüklerde bile çıktığını gördüm.Rabbim şifalar versin iş.

Rabbime emanet olun ..fırsat buldukça burdayım inş...

Offline
Son giriş: 26/05/2011

    ve aleykum  selam  bendende selam  olsun  gonlu  guzel  kendi  guzel  gul  ablam  hosgeldin  nasilsin    INSALLAH  iyisinizdir  .bizim site dostlugumuz cok  sukur sevgiye bagli  aramizda birimizin  olmayisi  ozlem  ve merakla  geciyor.  sizde ozlenenlerdendiniz  .....

Offline
Son giriş: 26/05/2011

hoşgeldiniz Gül ablacım da ben nerelerde olduğunuzu anlayamadım çok ta giremiyorum sitemize ...dersler filan yazmışsınız hayırdır inşallah kaçırmışım ben konuyu .....çocuklarınıza da Rabbim şifalar nasip etsin

Offline
Son giriş: 26/05/2011

SELAMÜN ALEYKÜM GÜL,

HOŞ GELDİN CANIM. ÖZLEDİK SENİ, ALLAH BİR DAHA AYIRMASIN.

ALLAH'A EMANET OL

SEVGİLER

Offline
Son giriş: 26/05/2011

Hoşgeldin aramıza canım kardeşim...

Offline
Son giriş: 26/05/2011

 hoşbulduk canlar..hamdolsun iyiyim..çocuklarda daha iyi şükürler olsun..esilacım  dersler derken  ilahiyat fakültesi ve ingilizce için olan derslerden bahsediyordum.bu sene iki dönemdir ingilizce alıyorum hamdolsun gayet iyi geçiyor.bu senede ilahiyat önlisans için başvurdum şimdiden hazırlık amaçlı derslere başladım..dersler,evişleri,çocuklar derken oldukça yoğun günler yaşıyorum..birde hastalık sıkıntıları eklenince ehh bayaa bir yoruluyorum tabii.ama inan sizlerin paylaşımlarını okudukça dinleniyorum..feridecim maaşallah yokluğumu aratmayan paylaşımların var..:)inan öyle derin duygularla bağlanmışız ki yokluğunuzu bende yürekten hissediyorum.. sizde özlenenlerdendiniz  .....:) 

Rabbime emanet olun .

(X)
Kapat
-->