6 mesaj [Son gönderi]
Son giriş: 16/10/2012
selamın aleyküm bu akşama kadar 3800 tane kelimei şehadet okumam gerekiyor destek olur musunuz?

selamın aleyküm Peygamber efendimiz aleyhissalatu vesselam için kelimei şehadet okuyorladrdı bende 10.000 tane aldım ama yetiştiremedim bu akşama kadar bitmesi gerekiyor şu an 3800 tane okunacak kaldı okuyabildiğiniz kadar okur musunuz bu akşama kadar ne kadar olursa artık lütfen kardeşlerim bekliyorum okuyanlar yazarsa sevinirim gerçekten çok önemli, Allah razı olsun

Yorumlar

Son giriş: 26/05/2011

S.ALEYKUM KARDESIM BENDE 1.800 TANE ALAYIM INSAALLAH .ARKADASIM GULCAN DA KALAN 1.700 ALIYOR SANIRIM TAMAMLANDI HERHALDE KARDESIM RABBIM KABUL ETSIN.

ve aleyküm selam kardeşim Allah hepinizden razı olsun lütfen hakkınızı helal edin

Son giriş: 26/05/2011

HELAL OLSUN NURSEN KARDESIM. ASIL ALLAH SENDEN RAZI OLSUN BIZDE SENIN VESILENLE BU SEVABA ISTIRAK ETMIS OLDUK .CORBADA BIZIMDE BIR KATKIMIZ OLDUYSA NE MUTLU . RABBIM BOYLE GUZELLIKLERI PAYLASMAYI VE YASATMAYI NASIP ETSIN CUMLEMIZE INSAALLAH. UMARIM KANDILDEN ONCE MSJ LARI GORMUSSUNDUR TAMAMLANDI DEGILMI INSAALLAH ?

Son giriş: 12/07/2012

300tane alayim kardesim Allah hepimizden razi olsun, emin olmak icin okunacak kelimei sehadet altta yazilanmidir?:

Eşhedu en lâ ilâhe illellâh ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve Resûlü.”

kardeşim evet aynen yazdığın gibi.Allah razı olsun bana hakkını hhelal et lütfen..

Son giriş: 12/07/2012

Allah sendende razi olsun. Helal olsun kardesim rabbim kabul etsin, sende hakkini helal et.