10 mesaj [Son gönderi]
Offline
Son giriş: 26/05/2011
Azerbaycandanim.bizim için dua edersinizmi?

Salamaleykum arkadaşlar.Ben Azeri kızıyım.Turkiyeden gelen arkadaşlarlmlz İslamı bize yeniden yaşatdılar.Allah onlardan razı olsun.Ne olur bizim için dua edin.Azerbaycanın İslama cok ehtiyacı var.Nizami,Füzüli kimi imanlı insanlar bizden çıkmış.Yenden onlar kimi böyüklerimize ehtiyac var.Önceden teşekkürler.

Yorumlar

Offline
Son giriş: 26/05/2011

 Aleyküm selam Rabiya kardeşim.Rabbim hem senin,hem bizim ve tüm islam camiasının yar ve yardımcısı olsun inş.Kuran-ı Kerime ve sünnete tutun birşey olmaz Allahın izniyle.Risale-i Nurların ışığıyla yolumuzu buluruz inş.Risale-i nuru biliyorsan ne mutlu sana,bilmiyorsan yardımcı oluruz Allahın izni ile.

Allaha emanet ol.Selam ve dua ile...EBRU ÇALI

Offline
Son giriş: 26/05/2011

Ebru bacim sag ol.Ben de toplantıya Bakude qatılıram.Oglum Turk litseylerinden birinde tahsil alır.cag oyretime aid Baki Özel Gimnaziyası okulunda orta okulun 2cisidir.Bizim mumin azeri qizları Mumin turk kardeşler ile evlenib coluq cocuq sahibi olurlar.Ve Baküde insanları dogru yola davet ediyorlarşİnşallah bir muddet sonra bende abla olmaq niyyetindeyim.Onun için sizden dua istedim.Allah sizedn razi olsunçbana cevab yazdınız.Siz de Allaha emanet olun.

Offline
Son giriş: 26/05/2011

SELAMÜN ALEYKÜM,

ALLAH HEPİNİZİ VE HEPİMİZİ RAZI OLDUĞU YOLA İLETSİN,KALPLERİMİZİ O YOL ÜZERİNDE SABİT KILSIN.

'İNANMAK' HAKİKATEN DE İHTİYAÇMIŞ, YAŞADIĞIMIZ TÜRLÜ TÜRLÜ ACILARA BİZ ACİZ İNSANLAR ANCAK KENDİMİZE TERTEMİZ BİR DÜNYA OLUŞTURARAK TAHAMMÜL EDEBEİLİYORUZ, ALLAH'A ÇOK ŞÜKÜR VE ALLAH TÜM PEYGAMBERLERİMİZDEN,ALİM,EVLİYA VE SALİH-SALİHA KULLARINDAN RAZI OLSUN Kİ BİZLERE O TERTEMİZ DÜNYAYI KURMANIN FORMÜLLERİ ULAŞTIRMIŞLAR.

Offline
Son giriş: 26/05/2011

Aleyküm Selam  Rabiya bacım,sitemize tekrar hoşgeldin diyorum.Dualarımız sizinle olacak İNŞAALLAH.Sizin Azeri türkçenize hayranım.Ne olur hep böyle kal.İçinden geldiği gibi yaz.Biz anlarız.Hatta bazı bilmediğimiz kelimeleri sana sorarız,sende açıklarsın olur mu bacım?Sağlıcakla kal.Allah'a emanet ol.

Offline
Son giriş: 26/05/2011

Aleykümselam sevgili Rabia..sitemize hoşgeldin çok istifade edeceğine eminim ..Rabbim hidayet yolunu açık etsin tüm Azeri kardeşlerimizi de Seni de salih-saliha kullarıyla karşılaştırsın ...

Offline
Son giriş: 26/05/2011

Çok sevindim Rabiya kardeşim.Ablalarımızdan olmayı düşünmene çok sevindim.Rabbim yardımcın olsun inş.Canım benim dualarım seninle.Allaha emanet ol.Baküye selamlar ve dualar inşaAllah... 

Offline
Son giriş: 26/05/2011

Allah hamınızdan razı olsun canım bacılarım.Men burda Bakıda tanıdıgım bnutun momin bacilarıma sizden bahs edecem.Biz burda çokuk lap çok eülhamdülillah.İnanılmaz saydayıq ve mutluyuz İslamı tekrar türk kardeşlerimiz ile yaşadıgımız için.

Offline
Son giriş: 26/05/2011

Ne güzel Rabbim bizim ülkemizde bizide mutlu etsin.

İnşallah engellerimiz kalkar ve 2. sınıf insan muamelesi görmekten kurtuluruz...

Offline
Son giriş: 26/05/2011

Rabiya hanım aramıza hoşgeldiniz...:)

ALLAH kalbinizi aşkıyla doldursun...dilinizi zikriyle söyletsin...yüzünüzü nuruyla aydınlatsın.fikrinizi kuran ile donatsın...

RABBİM TÜM ÜMMETİ MUHAMMED'in YAR VE YARDIMCISI OLSUN İNŞAALLAH...

Sevgi,saygı ve rahmet duası ile...

Offline
Son giriş: 26/05/2011

 tekrardan hoşgelmişsen...mende nevra ablama katılıyorum ve sizin anlatımınıza bayıldım...ne güzel bizler burada henüz öyle bir yaşamı oluşturamadık...insanlarımız bölük pörçük...Rabbim güzel dinimizi hakkıyla yaşamayı nasip etsin ve nurdan ayırmasın bizleri..

(X)
Kapat
-->