26 mesaj [Son gönderi]
katre (editör)
Son giriş: 02/06/2011
500 kisiden Yasin

selamun Aleyküm,

Degerli kardes ve ablalarim, Gurbette yasayan bir müslüman Aile evladlariyla beraber maddi manevi sikintili günler geciriyor,onlarin sifa bulmalari, feraha ermeleri icin ayni zamanda bu durumda olan bütün müslüman kardeslerimizi niyet ederek 18 ocak 2013 cuma gunu tarihine kadar 500 kisiden 500 yasin dagitmaya niyetlendik,1 kisi sadece 1 yasin okuyabilir.

Bu külli duanin tamamlanmasinda bize yardimci olursaniz cok seviniriz.Varsa cevrenizdeki insanlari bu hayra katabilirsiniz.okumak isteyen kardesler bize yazarsa iyi olur,sayiyi toplayacagiz.

Siz bugun bir müslümanin sikintisi icin dua edersiniz,Rabb-i Rahimim sizi hic ummadiginiz zaman ummadiginiz sekilde sikintilarin icinden ceker kurtarir insaallah.

Selam ve dua ile..

okunan sayi toplam: 59

Yorumlar

Son giriş: 21/01/2012

4 tane ben alayım inşaallah. Kızlarım ile okuyayım. Rabbim en kısa zamanda Fettah ismiyle feraha ulaştırsın. Amin

Son giriş: 26/05/2011

selamun aleykum asiye ablacim her ne derdiniz varsa RABBIM selamete cikartsin varsa dert keder huzun tasa buhar olup ucsun yerini huzur mutluluga donusturecek ferah fetih kapilari acilsin INSALLAH bu aralar herkes imtihanda imtihaninizi sabir ederek kazananlardan olmaniz dilegi ve duasiyla RABBIM yar ve yardimciniz olsun ben 1 dilan 1 selda 1 olmak uzere 3 tane yasin suresi okuduk ( yasin suresine kisi basina 1 tane olmak uzere niyet etmissiniz ben birden fazla okuyabilirdim ) selam ve duayla

selamun aleykum asiye ablacim her ne derdiniz varsa RABBIM selamete cikartsin varsa dert keder huzun tasa buhar olup ucsun yerini huzur mutluluga donusturecek ferah fetih kapilari acilsin INSALLAH bu aralar herkes imtihanda imtihaninizi sabirederek kazananlardan olmaniz dilegi ve duasiyla RABBIM yar ve yardimciniz olsun ben 1 dilan 1 selda 1 olmak uzere 3 tane yasin suresi okuduk ( yasin suresine kisi basina 1 tane olmak uzere niyet etmissiniz ben birden fazla okuyabilirdim ) selam ve duayla

Son giriş: 09/01/2013

bir tane alıyorum ALLAH kabul etsin

Son giriş: 12/10/2011

S.A ben ve 3 arkadasim icinde toplam 4 adet aliyorum ins. Allah im hepimizin yardimcisi olsun ins.. Sevgilerimle..

D EGERLI ALLAH DOSTUM KATRECIGIM ISTIRAK EDEN EDEMIYEN HERKESE MINNET VE SUKRANLARIMIMI SUNUYORUM RABBIM SIZLERDEN EBEDEN RAZI OLSUN INS BANA SAYIYI YAZARMISIN YASIN I SERIF TAMAMLANACAK INS [54 TANE] YAZMISSIN DUALARDA BULUSMAK DILEGIYLE AEO

katre (editör)
Son giriş: 02/06/2011

Asiye ablacim sayi toplam 59 insaallah,aslinda daha cok dagitmak umudundaydim ama nasip olmadi,Rabbim okudugumuz kardesimizin maddi ve manevi sikintilarini gidersin,en yakin zamanda feraha erdirsin insaallah amin.

cok selam ve dua ile..

Allah razi olsun azida bir coguda niyet onemli siz o sayyyla cok yapmis oluyorsunuz ins katrecigim ayni dilek temenniler sana ve tum gonuldostlarimi olsun ins bizde ne guzel bir yilbasi hediyesi aliyoruz karsilikli degilmi iste kulum ben vereciyim diyorya VERIYORDA ELHAMDULILLAH RABBIME EMANET SINIZ ,,,,

Son giriş: 17/11/2012

bir tane de ben alıyorum. Allah kabul etsin....

Son giriş: 15/11/2011

Rabbim yar ve yardımcıları olsun. 1 tane de ben alayım.selamlar

Kullanıcı girişi