6 mesaj [Son gönderi]
Offline
Son giriş: 15/12/2011
RABBİMİ ÇOK ÖZLEDİM

RABBİMİ OKADAR ÇOK ÖZLEDİMKİ ONU OKADAR ÇOK SEVİYORUMKİ ANLATAMAM ÖZELLİKLE NAMAZIN SONONDA SAATLERCE AĞLADIĞIMI BİLİRİM.ÇOK AMA ÇOK ÖZLÜYORUM BENİM HER ŞEYİM ANAM BABAM EŞİM ÇOÇUKLARIM  SİZE ANLATAMAM BU DUYGUYU.BOL BOL DUA EDİYORUM ALLAH TA BUYUR KULUM DİYOR O DEDİKÇE BEN DAHA ÇOK DUA EDİYORUM.

 

CANIMM RABBİM SENİ NASIL SEVDİĞİMİ SENİ NASIL ÖZLEDİĞİMİ BİLİYORSUN ŞU BİÇARE ZAVALLI KULUNUN DUASINI KABUL BUYUR .BENİ YALNIZ SENSİZ BIRAKMA.BENİ BANA BIRAKMA NEFSİMİN KURBANI ETME .TEK KORKUM BİRGÜN ALLAH DİYE ÇARPAN KALBİMİN ŞEYTANA UYUPTA SUSMASI.RABBİM KALBİMDEN İMANI YÜZÜMDEN NURUNU EKSİK ETMESİN.SİZDE BANA DUA EDİN İMANIMI GEÇ BULDUM KAYBETMEK İSTEMİYORUM.

Yorumlar

Offline
Son giriş: 15/11/2011

aybalacım,yazını okuyunca kendimi gördüm.aynı heyecanı birkere daha yaşadım. çok yıllar önce bu duyguların yogunluğu beni risalalarle tanıştırdı.benim yanımda çok şükür eşim vardı.çok yardımcı oldu.isterimki eğer sizinde böyle yardıma ihtiyacınız varsa bütün arkadaşlarla beraber yanınızda oluruz.sevgi ve saygılarımla....lütfen duanızda banada yer verin canım kardeşim.

zümrütilter (editör)
Offline
Son giriş: 11/12/2011

Maaşallah imrendim doğrusu.ALLAH(c.c) daim etsin 

katre (editör)
Offline
Son giriş: 02/06/2011

Msaallah sübhanaallah bu ne güzel bir duygu,cok samimi Rabbim bu halini daim etsin kardesim,bu hal herkese nasip olmuyor Allah ne kadar cok seviyormus seni masaallah...

Offline
Son giriş: 15/12/2011

AMİN.ZATEN BENİMDE KORKUM BUNUN GEÇİCİ OLMASI.ZATEN SÜREKLİ TESBİH ÇEKİYORUM KALBİM HİÇ SUSMUYOR.ÇÜNKÜ BEN ÇOK GEÇ KALDIM.30 YAŞINDAYIM GEÇMİŞİM NE OLACAK OKADAR ÜZÜLÜYORUMKİ NASIL YAPACAM NASIL YETİŞTİRECEĞİM NE KADAR ZAMANIM VAR BİLMİYORUM.ŞİMDİYE KADAR TAM TEŞEKKÜLLÜ İMANIMI YAŞAMADIĞIMA OKADAR PİŞMANIM Kİ .RABBİM İNŞALLAH BANA BİR ŞANS DAHA VERİR .ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN. 

Offline
Son giriş: 26/05/2011

aybala  MASALLAH BERAKALLAH cok hosuma gitti boyle husu ve huzuru hissetmen RABBIM daim etsin ibadetlerindeki husuyu  huzuru arttirsin INSALLAH bence hic bir sey icin gec sayilmaz onemli olan ibadetlerine devam ederek gecmisteki yapamadiklarini telafi edebilmektir ben nasil olsa hic namaz kilmadim deyip ALLAH korusun namazi terk etmemektir tam bir ihlasla ibadetlerimize devam ettigimizde goruyoruz ki ibadetlerimizin husunu huzurunu bereketini dunyada kefaretinide ahirette gorecegiz INSALLAH sonucta ibadetlerimizle her iki dunyada kazanan yine biz oluyoruz  bende senin guzel kalbinden cikip diline yansiyan dualarinda olmayi cok arzu ederim dualarinda bana yer verirmisin           ...dualarda bulusmak dilegi ve duasiyla ....RABBIME emanet ol 

Offline
Son giriş: 15/12/2011

ALLAH RAZI OLSUN.RABBİM HEPİMİZİN KALBİNE HİDAYET VERSİN

(X)
Kapat
-->