EVLİLİĞİNİZDE DİKKAT ETMENİZ GEREKENLER.
FİZİKSEL EGZERSİZİN BEYİN YAŞLANMASINA ETKİLERİ
Risale-i Nur Talebeleri kalplerinde barındırdıkları sarsılmaz bir îmân ve engin bir şefkatle kendilerini insanlığın husûsen bu vatan evlâdının dünyevî ve uhrevî saâdetine adamış mânâ erleridir.
Merhaba' Ben Maide Zeynep koca.13 yaşındayım.
Allahım bana kendi sevgini ve senin yanında sevgisi bana fayda verecek kimsenin sevgisini ver.
Bilindiği üzere özellikle bu asırda bütün insanlar zayıflamanın yollarını aramakta ve hatta zayıflamak için bilmediğimiz ilaç , ot ne varsa her şeyi kullanmaktayız.
Bir kardeşimizin ibretlik mektubu…
Soğuk havalar çocuklarda birçok rahatsızlığa sebep olabiliyor. Özellikle kış aylarında salgın halinde görülen krup sendromu bu hastalıkların başında geliyor.
"Ben bilmiyorum, benim anlatma kabiliyetim yok! Ne biliyorum ki, anlatayım? Anlatırsam bu hakikatlere perde olurum," tarzındaki ifadeler nefis ve şeytanın bir hilesidir; tevazu perdesi altında hizmet ve tebliğ sorumluluğundan bir kaçıştır.
Tevhidi bütün hakaikıyla o zât ders veriyor.. Lem'alar ( 327 )
Şahit; *Kelamı Ezelinin ilk emrine uyarak kitab-ı kebiri kainatı ayet ayet OKUYAN, *okuduğu herbir kelimenin, herbir harfin bir Sanatkâr’ın kudret kaleminden çıktığına TANIKLIK EDEN,
Düşünün ki yeni biriyle tanışıyorsunuz ! Tanımak için yeniden buluşuyorsunuz… Tanıdıkça seviyorsunuz; sevdikçe tanımak istiyorsunuz.

Bir Söz


Ahir zamanda, şiddetli belaya maruz kalınır. Ancak şu iki sınıf kurtulur:
1- Allah’ın dini için, dili ile ve kalbi ile mücadele eden, 
2- Dinini anlayıp tasdik eden. 

(Ebu Nuaym)